05.09.2018 16:59

Koszulka z Geraltem w prezencie w SoulCalibur VI

„Koszulka zawierająca motyw z Wiedźminem Geraltem” – taki prezent przygotowała Cenega dla graczy, którzy upolują specjalną edycję SoulCalibur VI. Cena będzie identyczna ze standardową wersją gry.

Geralt w SoulCalibur VI
foto: zrzut ekranu

Bijatyka SoulCalibur VI to pierwszy występ – co prawda tylko gościnny – w grze komputerowej Geralta z Rivii po tym, jak odszedł na zasłużoną emeryturę po ukończeniu przez graczy Dzikiego Gonu wraz z wszystkimi dodatkami.

CD Projekt RED stawia sprawę jasno – kolejne gry w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego na pewno powstaną, nie będą one jednak opowiadać przygód Białego Wilka. Historia Wiedźmina jest zakończona i taką pozostanie.

SoulCalibur VI będzie więc w najbliższym czasie jedyną sposobnością, żeby pokierować ruchami Geralta i pokazać, jak dobrym jest szermierzem, wspomaganym odrobiną wiedźmińskiej magii.

Koszulka z Geraltem w SoulCalibur VI

Wygląd prezentu jest na razie owity taką samą tajemnicą, jak to jak prezentować się będzie Henry Cavill w „The Witcher” Netfliksa - oficjalnie nic nie pokazano, nieoficjalnie można już coś zobaczyć. I to nie tylko oczami wyobraźni.

SoulCalibu VI

Cenega zapewnia, że edycja specjalna SoulCalibur VI z koszulką z Geraltem będzie dostępna na wszystkie platformy sprzętowe – trzeba się będzie tylko spieszyć, bo kto pierwszy dopadnie edycję specjalną, ten lepszy.

"

W skład pudełek z koszulką będzie wchodzić gra do wyboru na PC, PlayStation4 lub Xbox One. Edycja ta będzie dostępna od premiery gry, która zaplanowana jest na 19 października 2018 . Liczba limitowana do wyczerpania zapasów. "

SoulCalibur VI z koszulką z Geraltem będzie można kupić w sklepach Media Markt.

Skusicie się na edycję specjalną SoulCalibur VI?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry