07.12.2018 11:35

"Marvel Ultimate Alliance 3" tylko na Nintendo Switch. Zobaczcie zwiastun gry z Avengerami

Najpotężniejsi Bohaterowie na Ziemi nie będą jedynymi superherosami Marvela obecnymi w grze - dołączą do nich X-Men oraz sami Strażnicy Galaktyki. Głównym przeciwnikiem bohaterów będzie Thanos i jego Black Order. 

Marvel Ultimate Alliance 3
foto: kadr z wideo

Game Awards 2018 obfitowało w zapowiedzi przeróżnych gier - NetherRealm pokazał "Mortal Kombat 11", BioWare zaszokowało graczy pierwszym teaserem "Dragon Age'a 4", natomiast Ninja Theory pokazało 3. odsłonę serii "Marvel Ultimate Alliance" o podtytule "Black Order". Wygląda na to, że twórcy zainspirowali się filmem "Avengers: Infinity War", ponieważ nie tylko złoczyńcy w produkcji są tacy sami, jak w filmie braci Russo, ale również dobór postaci przypomina bardzo to, co widzieliśmy w produkcji należącej do MCU. 

Widzimy bowiem wszystkie postaci znane z filmu "Infinity War" (plus X-Men). Pojawiają się zatem Avengers (m.in. Thor, Hulk, Falcon, Iron Man, Spider-Man, Nick Fury), Strażnicy Galaktyki oraz wspomnieni Mutanci pod opieką Charlesa Xaviera, chociaż widzimy jedynie Wolverine'a. Bez zbędnego przeciągania - oto zwiastun "Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order":

Marvel Ultimate Alliance 3 - Avengers vs Thanos

Trzeba przyznać, że gra zapowiada się całkiem ciekawie. Jest jednak jeden problem - produkcja będzie dostępna tylko i wyłącznie na konsoli Nintendo Switch, co tłumaczy dość niską jakość grafiki, którą widzimy na zwiastunie. Nie mniej, twórcy zapowiedzieli, że "MUA 3" będzie obsługiwało tryb kooperacyjny do 4 osób podczas sesji. Każdy użytkownik będzie mógł wybrać swoją własną postać. A tych będzie naprawdę sporo. Oprócz wspomnianych superherosów i popleczników Thanosa w zwiastunie możemy zobaczyć m.in. Kingpina (zaskakująco podobnego do tego, którego widzieliśmy w "Spider-Manie" na PS4), Ultrona oraz Sentineli, z którymi szybko rozprawia się Wolverine. 

Niestety na razie nie znamy daty premiery "Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order". Nintendo zapowiedziało jedynie, że gra pojawi się w 2019 roku. 

Kamil Kacperski