19.09.2019 12:45

Moderzy dodali Pennywise'a z "To" do "Resident Evil". Efekt jest przerażający [WIDEO]

Mr. X jakimś cudem stał się jeszcze bardziej przerażający.

Moderzy dodali Pennywise'a z "To" do "Resident Evil". Efekt jest przerażający [WIDEO]
pennywise

Remake "Resident Evil" to jedna z najbardziej przerażających gier ostatnich lat. Remake "To" to jeden z najbardziej przerażających filmów ostatnich lat. Połączenie ich w jedno musiało dać niezbyt przyjemny efekt. Zresztą przekonajcie się sami, czy Klown z kosmosu jest bardziej czy mniej straszny od legendarnego potwora bez imienia, który gnębił graczy w "Resident Evil 2" od 1998 roku, kiedy oryginał trafił do fanów.

resident evil
resident evil
Przeczytaj także Nowy "Resident Evil" zapełni pustkę po "Left 4 Dead 2"?

Moderzy poprawiają "Resident Evil 2"

Skórkę Pennywise'a stworzył pochodzący z Brazylii Marcos RC, a za film na youtube odpowiada Albert_Fn_Wesker, który oprócz wykorzystania modu zdecydował się dodać do niego muzykę. Trzeba przyznać, że przez lata moderzy w różny sposób bawili się z modelem Mr X-a, ale to właśnie Pennywise wydaje nam się możliwe najlepszym wyborem do stworzenia uczucia grozy.

Poniżej możecie zobaczyć listę 10 najpopularniejszych modów, jakie stworzono w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Wśród nich nasz ulubiony mod, w którym Mr. X jest Parowozem Tomkiem z "Tomek i Przyjaciele".

Biorąc pod uwagę wielki powrót do kina i telewizji projektów Stephena Kinga, ciekawe czy w najbliższych latach gracze mogą spodziewać się tytułów opartych na prozie "mistrza horroru".

Zobacz także:  Chcesz uśmiechać się jak Pennywise? Oto instrukcja Billa Skarsgårda

Chcielibyście otrzymać grę w uniwersum Stephena Kinga?

Tagi: Gry Resident Evil To To: Rozdział 2