04.01.2018 16:12

Nagrody dla najpopularniejszych gier na Steam w 2017 roku przyznane. Jest polski akcent!

Użytkownicy Steam zdecydowali w glosowaniu o przyznaniu nagród grom, które najbardziej cieszyły ich w 2017 roku. Dwie statuetki przypadły dwom różnym Wiedźminom.

Nagrody dla najpopularniejszych gier na Steam w 2017 roku przyznane. Jest polski akcent!
foto: zrzut ekranu

Kategorie, w których przyznawane były wyróżniania, wyglądają bardzo oryginalnie. Wiedźmin 3 został na przykład wyróżniony statuetką „Wybór ma znaczenie”, przyznawaną tytułom, które najpełniej pozwalają cieszyć się wolnością postępowania w przedstawionym świecie.

Dziki Gon został także najlepszą grą roku 2017 w plebiscycie Antyradio.pl – i to tylko i wyłącznie Wasza wina zasługa, że żarcik wpleciony do długiej listy propozycji klikaliście najbardziej namiętnie.

Głosowanie na nagrody Steam trwały od 21 grudnia 2017 do 3 stycznia 2018 – wyniki są wciąż jeszcze gorące. Wśród nagrodzonych tytułów znalazł się jeszcze jeden Wiedźmin oraz gry, które – jak można było zobaczyć w naszym głosowaniu – zdołały podbić także wasze serca.

Laureatów poszczególnych kategorii (wraz wyjaśnieniem, o co w niej tak naprawdę chodzi), znajdziecie w galerii poniżej:

Jeśli zaś chcecie zagłosować na najlepszą grę 2017 roku, możecie zrobić to tutaj. I niech nikt Wam nie wmówi, że Wasz głos jest nieważny (choć w tym przypadku rzeczywiście tak jest, wyniki zostały już podliczone).

Z jakiej platformy cyfrowej dystrybucji gier głównie korzystasz?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Galeria