16.04.2019 16:32

Nowe, efektowne fatality z Mortal Kombat 11. Twórcy pokazali swoje ulubione

Premiera Mortal Kombat 11 już za pasem, twórcy zdecydowali się więc na mocne uderzenie – pokazali kompilację ulubionych fatality. Bezapelacyjnie wygrał Johnny Cage, zobaczyliśmy też ciosy kończące nowych postaci – krew leje się tak gęsto, że niemal przelewa się przez ekran.

fatality Mortal Kombat 11
foto: kadr z wideo

Mortal Kombat 11 to wyczekiwana z niecierpliwością nowa odsłona słynącego z brutalności cyklu – mieliśmy okazję stoczyć kilka pojedynków w MK11 i czego jak czego, ale spektakularności grze zdecydowanie nie można odmówić.

Mortal Kombat 11 zmienia brutalność w dzieło sztuki, pokazując walkę w taki sposób, że kadry z co bardziej krwawymi scenami chce się wręcz oprawić w ramy i powiesić nad łóżkiem.

Zobacz także: >> Mortal Kombat 11 – krwawe dzieło sztuki [PIERWSZE WRAŻENIA]  <<

Twórcy gry przygotowali właśnie prezentację swoich ulubionych fatality w grze – faworyta wskazał sam Ed Boon (wybrał klasycznego Scorpiona), większość pozostaje jednak zauroczona przez końcówkę walki w wykonaniu Johnny’ego Cage’a. Ta postać naprawdę wie, jak się robi show.

W oko wpadło nam także fatality w wykonaniu nowego zawodnika – Gerasa. Zobaczcie sami:

Mortal Kombat 11 – kompilacja fatality

To nie pierwszy raz, gdy NetherRealm Studios chwali się pomysłami na efektowne kończenie walki – jednym z pierwszych materiałów promocyjnych, które zachwyciły graczy.

Zobacz także: >> Mortal Kombat 11 z kompilacją fatality <<

Johnny Cage był bohaterem swojego własnego zwiastuna, na którym zdradzono jego inne fatality – nie jest ono co prawda tak krwawe, jak sekwencje kończące w wykonaniu innych postaci, ale ma w sobie bardzo dużo czaru i uroku.

Zobacz także: >> Johnny Cage z rolą życia w Mortal Kombat 11 <<

Premiera Mortal Kombat 11 zapowiedziana jest na 23 kwietnia 2019 roku.

Które fatality najbardziej przypadło Wam d o gustu?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Mortal Kombat