29.09.2017 10:52

Nowy zwiastun „Red Dead Redemption 2” już dostępny

Twórcy GTA powracają na Dziki Zachód by opowiedzieć historię o kowbojach i bandytach. Zobacz jak wypada nowa produkcja Rockstar Games.

Nowy zwiastun „Red Dead Redemption 2” już dostępny
foto: kadr z wideo

Długo wyczekiwany następca „Red Dead Redemption” nareszcie pokazany w oficjalnym zwiastunie. Ostatnią zapowiedź stanowił teaser wydany w październiku 2016 roku. Wtedy studio planowało wydanie RDR2 w końcówce roku 2017, ale niestety Rockstar daty nie dotrzymał.

Po oficjalnej informacji, że produkcja zajmie więcej czasu niż planowano, twórcy w spokoju udoskonalali swoją grę. Oto zapowiedź efektów ich pracy:

Głównym bohaterem sequela będzie Arthur Morgan, który wraz z gangiem Dutche’a Van der Linde’a, będzie siał postrach w sercu Dzikiego Zachodu. Van der Linde jest postacią znaną fanom serii – był jednym z sojuszników Johna Marstona, czyli głównego bohatera pierwszej części „Red Dead Redemption”. Akcja sequela osadzona jest jednak przed wydarzeniami z RDR1.

Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana. Rockstar zapowiedział jedynie, że gra ukaże się wiosną 2018 roku na konsole Xbox One oraz Play Station 4.

Kamil Kacperski
Tagi: #Gry #Red Dead Redemption