10.09.2018 12:30

Oświadczyny w Marvel's Spider-Man skończyły się katastrofą

Kimże jesteśmy, żeby powiedzieć „nie” miłości? Takiej odpowiedzi udzielili twórcy gry Marvel’s Spider-Man fanowi, który chciał umieszczenia w grze prośby o rękę swojej dziewczyny. Sprawy nie poszły jednak tak, jak miał na to nadzieję gracz.

oświadczyny w Marvel's Spider-Man
foto: kadr z wideo

Tyler Schultz skontaktował się z Insomniac Games w maju 2018 roku, przekazując poprzez Twittera prośbę o pomoc w oświadczynach. Studio po wymienieniu kilku wiadomości – między innymi po pytaniu, czy może czekać do 7 września 2018 do premiery gry - zdecydowało się pomóc graczowi.

Zapowiadało się na piękną historię miłosną – zakochani od lat decydują się na związanie swoich losów na przykład na koncertach, oświadczyny w grze to zapewne najbardziej romantyczny pomysł, na jaki może wpaść gracz. Bo sposób na Netfliksa jest już zajęty.

"

Pomysł podsunęła mi moja dziewczyna, która mówiła o oświadczynach podczas dużego konwentu. Chciałem to jeszcze bardziej rozwinąć, tak żeby zobaczyły to naprawdę tony ludzi. I wtedy wpadłem na ideę, żeby prośbę o rękę umieścić w jednej z największych gier. "

Tyle tylko, że między zgodą na umieszczenie pytania o rękę w grze a premierą Marvel’s Spider-Man coś poszło nie tak. Wydarzeń nie powstydziłaby się brazylijska telenowela.

Oświadczyny w grze Marvel’s Spider-Man

Okazało się, że o ile nowy Marvel’s Spider-Man przynosi radość i szczęście graczom PS4 na całym świecie, to Tylor może sobie grą co najwyżej ocierać łzy. Jego narzeczona stała się w międzyczasie była narzeczoną.

Jakby tego było mało, Maddie może stać się dla swojego niedoszłego męża bratową, gdyż zdążyła już związać się z jego rodzonym bratem.

Insomniac Games zaproponowało pechowemu graczowi zmianę tekstu widocznego na ekranie – Schultz poprosił, żeby uczcić pamięć jego zmarłej babci.

A Wy gdzie chcielibyście się oświadczyć?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry