26.03.2019 16:56

Path of Exile dostępne za darmo na PlayStation 4

Po długich oczekiwaniach sieciowa siekanina Path of Exile trafiła w końcu do PS Store. Tytuł jest darmowy, chętni mogą dokupić paczki wyposażenia z bronią lub zbrojami. 

Path of Exile
foto: materiały prasowe

Path of Exile miał trafić na PS4 jeszcze w 2018 roku – okazało się jednak, że tytuł wymagał większego dopracowania, niż przewidywali twórcy. Wcześniej gra pokazała się w wersji na komputery PC oraz konsolę Xbox One.

Gra powinna spodobać się wszystkim, którzy przeżyli miłe chwile z grą Diablo.

"

Opanuj mordercze umiejętności i zdobądź cenne przedmioty podczas przedzierania się przez mroki krainy Wraeclast. Path of Exile, wykorzystujące niezrównany system kształtowania postaci, to nagradzane sieciowe RPG akcji stworzone przez weteranów gier dla weteranów gier. "

Gra zajmuje niecałe 10 GB – można ją pobrać bezpośrednio z PlayStation Store.

Diablo I na GOG
Diablo I na GOG
Przeczytaj także Diablo dostępne na GOG-u

Path of Exile na PlayStation 4

Oto, czego można spodziewać się po grze w Path of Exile:

Grać można samemu, lub ze znajomi - Path of Exile pozwala walczyć z potworami w maksymalnie 6 osób. Nie ma co liczyć, przynajmniej na początku, na możliwość grania ze znajomymi posiadającymi inne platformy – gra łączyć będzie ze sobą tylko posiadaczy PlayStation 4.

Ma to także swoje dobre strony – gra ma już swoje lata, więc gracze zdążyli już wymaksować swoje postaci. Na PS4 będzie się grało od początku, nie będzie więc rażących przepaści w rozeznaniu w grze.

Gracz może wybrać dla swojej postaci jedną z siedmiu klas - w każdej czekają dodatkowe specjalizacje.

Zagracie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Playstation