08.12.2016 09:09

Pobierz Assassin's Creed III za darmo

Ubisoft świętuje swoje 30 urodziny i w związku z tym, francuskie studio postanowiło co miesiąc udostępniać jeden ze swoich tytułów do darmowego pobrania. Tym razem możemy bezpłatnie stać się posiadaczami Assassin's Creed III.

Pobierz Assassin's Creed III za darmo
foto: materiały prasowe

Jako zwieńczenie wielomiesięcznej promocji, Ubisoft postanowił podarować graczom dostęp do pełnej wersji hitu z 2012 roku, piątej dużej gry z serii Assassin's Creed, w której gracz wciela się w indiańskiego przodka Desmonda Milesa, znanego z wcześniejszych części. Głównym bohaterem Assassin's Creed III, osadzonego dla odmiany w Stanach Zjednoczonych w okresie amerykańskiej wojny o niepodległość jest pół-Anglik, pół-Mohawk, zwany przez kolonistów Connorem.

Taki ruch ze strony Ubisoftu jest zapewne elementem promocji nadchodzącego filmu z Michaelem Fassbenderem, który został oparty na uniwersum Assassin's Creed. Pokazywaliśmy pierwszy i drugi trailer z tej nadchodzącej produkcji. Widzieliśmy także relację z planu zdjęciowego, a także dowiedzieliśmy się, jak wygląda wejście do Animusa w filmie.

Francuskie studio pochwaliło się grudniowym prezentem dla graczy na swoim Twitterze:

Gra posiada także tryb wieloosobowy. Dla miłośników gry po sieci i wspólnego knucia skrytobójczych planów czy widowiskowych ucieczek przed pościgami, jest to z pewnością nie lada gratka. Specjalnie na potrzeby tej odsłony Ubisoft stworzył nowy silnik graficzny, przepisany od nowa AnvilNext.

Tytuł okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym - sprzedał się w przeszło 12 milionach kopii, a na podstawie tej odsłony serii oparto książkę „Assassin's Creed: Porzuceni” pióra Olivera Bowdena.

Grę możecie pobrać TUTAJ.

Podawaliśmy już wcześniejsze tytuły obecne w promocji. Były to między innymi Far Cry 3: Blood Dragon, Beyond Good & Evil, Rayman Origins oraz The Crew. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem tych produkcji wystarczyło posiadać konto na platformie Uplay. Założenie takiego konta jest naturalnie bezpłatne, a pobrane tytuły trafią do naszej biblioteki na zawsze, dzięki czemu w każdej chwili będziemy mogli zagrać w ściągniętą grę.

ubisoft free games

Przypomnijmy, że w Ubisoft wykonał ukłon w stronę zapominalskich oraz tych, którzy przegapili tytuły udostępnione we wcześniejszych miesiącach - w grudniu 2016 wybrane produkty będzie można jeszcze nieodpłatnie pobrać w następujących dniach:

  • Rayman Legends - 15 grudnia 2016
  • Prince of Persia - 16 grudnia 2016
  • Splinter Cell - 17 grudnia 2016
  • The Crew - 18 grudnia 2016

Zagracie w piątą odsłonę przygód Desmonda Milesa?

Maciej Daszuta
Tagi: Gry