02.12.2019 12:28

Pokręcony fan ukończył "Halo 3" przy użyciu gitary od "Guitar Hero"

"Halo 3" jest uznawane za jedną z najlepszych gier FPS w historii, przez co w sieci aż do dziś powstają nowe parodie i filmiki związane z przygodami Master Chiefa.

Halo 3
foto: kadr z wideo "I beat Halo 3 Legendary with a GUITAR HERO CONTROLLER"/ youtube.com

Dla niektórych osób nie istnieje coś takiego jak "zbyt trudna gra". Tysiące osób porzucały "Dark Souls" na rzecz mniej wymagających produkcji, a twórcy "Star Wars Jedi: Fallen Order" musieli dodać do swojego dzieła aż 4 różne poziomy trudności, aby zaspokoić potrzeby bardziej każualnych graczy. Są jednak tacy, dla których nawet trudniejsze tytuły są za łatwe i postanawiają wziąć sprawy (dosłownie) w swoje ręce. 

Mężczyzna przeszedł Halo 3 za pomocą gitary od Guitar Hero

Jedną z takich osób jest gracz o pseudonimie Super Louis 64. Mężczyzna niedawno pochwalił się bowiem wideo, w którym przeszedł "Halo 3" za pomocą gitary do "Guitar Hero". Całość zajęła mu kilkanaście godzin i w ciągu kampanii zginął aż 251 razy. To go jednak nie zniechęciło i Louis zdołał ukończyć tryb fabularny popularnego FPS-a na najwyższym poziomie trudności.

Swoje wrażenia i fragmenty z rozgrywki umieścił na YouTubie. W opisie wideo znajdziecie również link do całej playlisty, na której znajduje się cały let's play z "Halo 3" na gitarze od "Guitar Hero":

mops
mops
Przeczytaj także Poznajcie mopsa, który wcielił się w kosmitów z "Halo Infinite" [WIDEO]

Dla Super Louisa 64 nie była to pierwsza gra, którą ukończył za pomocą nietypowego urządzenia - "Dark Souls 3" udało mu się przejść korzystając z konsolety od "DJ Hero", kierownicy od Wii U oraz maty do tańczenia z "Dance Dance Revolution". Współczesny człowiek-orkiestra:

Zobacz także: Przeszedł Skyrima, używając jako broni tylko pochodni [WIDEO]