05.12.2019 11:20

Polska postapokalipsa z zombie za darmo na Steamie. Trzeba się spieszyć, żeby zdążyć

Lubicie zrelaksować się w czasach totalnej zagłady urządzając Rzeźnię lub Krwawe Wyścigi? Zombie Driver HD, gra polskiego EXOR Studios, z okazji 10. urodzin dostępna jest za damo na Steamie. Można ją dodać do biblioteki, o ile zdąży się to zrobić przez godz. 19:00 5 grudnia 2019.

Zombie Driver HD
foto: materiały prasowe EXOR Studios

Zombie to fantastyczny wynalazek. Hordy nieumarłych doskonale sprawdzają się w roli bezlitosnych wrogów, których eksterminacja to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność.

Pokazują to zarówno gry, jak i filmy i seriale. „The Walking Dead” ma już 10 sezonów i nic nie wskazuje na to, żeby walka z zombie miała znudzić się widzom.

The Walking Dead
The Walking Dead
Przeczytaj także Który sezon "The Walking Dead" jest najlepszy? [SONDA]

Polskie EXOR Studios temat zombie eksplorowało już dobrą dekadę temu. Żeby to uczcić, gra Zombie Driver HD została udostępniona za damo na Steamie.

Zombie Driver HD w prezencie za darmo na Steamie. Tylko do 5 grudnia 2019

Twórcy mieli na grę dość ciekawy pomysł. Zombie Driver HD oferuje bowiem kilka znacznie różniących się opcji rozrywki.

"

Zombie Driver HD to wielki kocioł po brzegi wypełniony krwią, szybkimi samochodami i zombie! Pokonaj niezwykłą kampanię fabularną, sprawdź się na wyścigach lub spróbuj przetrwać niekontrolowaną totalną rozwałkę. Daj w kość potężnym bossom i ratuj ofiary zagłady. Siądź za kierownicą buldożera, wozu strażackiego, czy nawet czołgu i rozwalaj nimi wszystko na swojej drodze. Weź udział w turnieju Blood Race i miażdż innych kierowców na brutalnym torze wyścigowym. Wybierz Slaughter Mode i przetrwaj jak najdłużej na specjalnie przygotowanych arenach. "

Za darmo oferowana jest podstawowa wersja gry. W ramach świętowania okrągłej rocznicy premiery tytuł ze wszystkimi dodatkami można kupić za 9,99 zł.

"

Podczas trwania promocji możesz zdobyć także inny tytuł studia - X-Morph: Defense, aż 75% taniej! Oferta ta obejmuje zarówno podstawową grę jak i wszystkie dodatki. "

Zombie Driver, pierwsza gra szczecińskiego studia, sprzedała się od premiery w ponad 800 000 egzemplarzy.

Zobacz także: Dying Light 2 zachwyca na nowym gameplayu 

Co wolicie?

Tagi: Gry