19.08.2016 12:57

Rayman Origins w prezencie za darmo

Jak najlepiej uczcić 30. urodziny? Ubisoft postanowił rozdawać miłośnikom gier prezenty – w sierpniu 2016 roku zupełnie za darmo można stać się posiadaczem platformówki Rayman Origins.

Rayman Origins w prezencie za darmo
foto: kadr z wideo

Gra zadebiutowała w 2011 roku jako kontynuacja popularnej serii tytułów o Raymanie – bohaterze baśniowego, rysunkowego świata Rozdroży Marzeń. Początki sagi sięgają roku 1995, gdy zadebiutowała pierwsza część gry.

Rayman Origins cieszy oko dopieszczoną dwuwymiarową grafiką oraz dopracowanymi animacjami postaci. W baśniowym świecie znalazło się także miejsce na spora dawkę specyficznego humoru – można go nieco liznąć oglądając oficjalną zapowiedź gry.

Opowieść pokazująca narodziny bohatera wraca do znanych z pierwszej części gry postaci. Zadaniem gracza jest uratowanie Rozdroży Marzeń, cierpiących na skutek koszmarów nawiedzających stwórcę krainy, Polokusa.

Mimo upływu lat, tytuł wciąż znajduje się w sprzedaży. Zgarniając go jako prezent, można zaoszczędzić 30 zł.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać Raymans Origins za darmo? Wystarczy udać się na stronę Ubisoft, zalogować się do konta Uplay (i stworzyć je, jeśli jeszcze się go nie posiadało), po czym kliknąć na przycisk „GET THE GAME NOW”. Tytuł dodawany jest do biblioteki, można go pobrać i uruchomić za pośrednictwem aplikacji Uplay.

To nie koniec prezentów dla graczy, jakie będzie rozdawać Ubisoft. Po Prince of Persia: The Sands of Time, Tom Clancy's Splinter Cell (rozdawanych w czerwcu i lipcu) oraz Rayman Origins studio zamierza sprezentować graczom jeszcze 4 tytuły – jeden na każdy miesiąc pozostały do końca 2016 roku.

Graliście w Raymana?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry