09.12.2016 11:24

Ronda Rousey: Grałam w World of Warcraft z Vinem Dieselem

Vin Diesel i Ronda Rousey czyścili lochy w World of Warcraft podczas kręcenia „Szybkich i Wściekłych 7”. Czy to nie urocze, że para kojarzona głównie z muskularną sylwetką okazała się być nerdami?

Ronda Rousey: Grałam w World of Warcraft z Vinem Dieselem
foto: kadr z wideo + Hrabia pejnta

Zawodniczka MMA, Ronda Rousey, opowiadała już wcześniej o swojej dziewiętnastoletniej miłości do serii Pokemon, jednak w niedawnym wywiadzie u Conana O'Briena, sportsmenka przyznała, że jest także fanką Warcrafta.

Podczas rozmowy na temat jej zbliżającej się walki oraz kręcenia „Szybkich i Wściekłych 7”, gdzie wcieliła się w rolę Kary, Ronda przyznała, że grała po nocach w World of Warcraft wspólnie z gwiazdorem serii, Vinem Dieselem.

"

Każdej nocy po kręceniu szliśmy do niego i ustawialiśmy komputery po przeciwnych stronach pokoju, a on mówił: „Ok, idziemy do tego lochu i zrobimy to...”. "

Jak widać, Vin Diesel czuje się bardzo pewnie w klimatach fantasy. Nie powinno to dziwić fanów aktora, który nie raz już udowadniał, że od lat jest wielkim miłośnikiem gier typu RPG. Wspominał między innymi o swojej ulubionej postaci, jaką stworzył w Dungeons & Dragons. Nosiła ona imię Melkor, toteż możemy spokojnie założyć, że prócz gier fabularnych gwiazdor ceni sobie także prozę J.R.R. Tolkiena, gdzie miano to nosił najpotężniejszy z Ainurów, znany później jako Morgoth.

Zdobywczyni brązowego medalu igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 roku w judo zdradziła, że jej kolega z planu grał jako druid, natomiast ona wybrała początkowo nocnego elfa z klasą łowcy, jednak po rekomendacji Vina Diesela zdecydowała się na zmianę i grała jako krwawy elf o klasie łotrzyka.

Zobaczcie wypowiedź sportsmenki w programie Conana:

Zawodniczka MMA już w lutym przyznała, że podczas wolnych dni lubi pić kawę, grać w World of Warcraft i bawić się z psem:

"

Podczas moich wolnych dni gram w World of Warcraft, piję kawę i siedzę z psem. "

Ronda Rousey przyznała, że bardzo lubi grać w gry takie, jak World of Warcraft, ponieważ może sobie pozwolić na interakcję z ludźmi, a przy okazji zachować anonimowość. To dla niej szczególnie ważne, bo rzadko ma odczucie, że ludzie są wobec niej mili bez powodu. To właśnie to ceni sobie w WoWie najbardziej:

"

Autentyczne interakcje z ludźmi, którzy są mili - tak po prostu. "

Świadomość, że ludzie potrafią być bezinteresownie pomocni jest czymś, za czym z pewnością tęskni gwiazda MMA i stąd jej upodobanie do gier, w których można zachowując anonimowość, a przy okazji pogadać z różnymi ludźmi.

Warto dodać, że w 2014 roku Vin Diesel udostępnił filmik, na którym gra w hit studia Blizzard. Możecie zobaczyć go poniżej:

Następna, ósma już część „Szybkich i wściekłych” ma się pojawić w kinach 14 kwietnia 2017 roku.

Maciej Daszuta
Tagi: Gry Szybcy i wściekli