01.02.2018 15:11

Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Polski 2018 w „Heroes III”

Turniej, w którym gracze wykażą się znajomością kultowej produkcji odbędzie się już 7 lutego 2018 roku. Zapisy trwają do 6 lutego.

Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Polski 2018 w „Heroes III”
foto: kadr z gry

Turniej organizowany jest przez Jaskinię Behemota. Gracze będą walczyli w fazie grupowej, która następnie przerodzi się w fazę pucharową. Mecze grupowe będą odbywały się na mapach losowych (szablony Jebus Cross oraz Balance 2.0) oraz Arenie Konwentowej 2.5 HotA. Uczestnicy będą grali na zasadach każdy z każdym. Za każde zwycięstwo otrzymają 1 punkt, za przegraną 0 punktów, natomiast jeśli trafi się remis obydwaj dostaną po połowie punktów.

W fazie pucharowej zaś mecze będą rozgrywały się jeszcze na mapach losowych z szablonów h3dm1 i Mini Nostalgia. Aby wziąć udział w turnieju, należy posiadać kopię kompletnej gry „Heroes of Might and Magic III” oraz najnowsze wersje dodatku „Horn of the Abyss” i nakładki HD mod z wtyczką „tournament rules”.

Mistrzostwa Polski w grę „Heroes III” - kiedy i gdzie?

Zwycięzca zostanie okrzyknięty Mistrzem Polski 2018 wśród całej społeczności fanów popularnych „hirołsów” oraz otrzyma nagrody rzeczowe, które czekają również na zawodników, którzy staną na podium turnieju. Będzie to największe dotychczasowe wydarzenie krajowej sceny „Heroes III”, a sami organizatorzy postanowili stworzyć turniej ze względu na ciągle rosnącą popularność e-sportów takich jak „CS:GO”, „DOTA 2” czy „League of Legends”.

Wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski - mistrzostwa.heroes.net.pl.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry