05.07.2018 13:05

Śląsk Wrocław przedstawił nowego piłkarza w konwencji gry „Prince Of Persia”

Klub z Dolnego Śląska pozyskał Irańczyka Farshada Ahmadzadeha. Informację o transferze przekazał w mediach społecznościowych w bardzo oryginalny sposób.

Śląsk Wrocław przedstawił nowego piłkarza w konwencji gry „Prince Of Persia”
foto: kadr z wideo

„Prince Of Persia”, stworzona przez Jordana Bechnera to jedna z najsłynniejszych gier komputerowych w historii. Do tej pory w tej serii ukazało się 11 tytułów, a pierwsza gra trafiła na rynek w 1989 roku.

W grze przenosimy się do starożytnej Persji, czyli dzisiejszego Iranu. Naszym zadaniem jest pokierowanie uwięzionym w lochach pałacu więźniem i pokonanie złego wezyra, który chce przejąć władzę nad krajem.

Nowy piłkarz Śląska Wrocław w „Prince Of Persia”

O kultowej przygodówce przypomniał ostatnio WKS Śląsk Wrocław, klub piłkarski ze stolicy Dolnego Śląska. Nowego zawodnika w składzie zaprezentował kibicom zabawnym filmikiem, nawiązującym do „Prince Of Persia”.

Wybór gry nie jest przypadkowy – kontrakt ze Śląskiem podpisał Irańczyk Farshad Ahmadzadeh. 26-letni pomocnik wcześniej występował wcześniej w klubach Parseh Teheran, Tractor Sazi, a ostatnio w FC Persepolis. Zobaczcie jego prezentację na profilu facebookowym WKS Śląsk:

Szefowie Legii jak Siara z „Kilerów 2-óch”

Polskie kluby piłkarskie mają ostatnio coraz ciekawsze pomysły PR-owe. W zabawny sposób do słynnego dzieła popkultury nawiązała ostatnio również Legia Warszawa. Prezes klubu Dariusz Mioduski i dyrektor sportowy Ivana Kepcija nagrali filmik zapowiadający transfer napastnika Wisły Kraków, Carlitosa, parodiując scenę z „Kilerów 2-óch”, w którym Siara i Wąski oczekują na lądowanie Jose Arcadio Moralesa.

Maciej Koprowicz
Tagi: Gry adrenalina Mundial Poza Boiskiem Piłka nożna