14.11.2017 15:56

Sony daje PlayStation Plus za darmo na 5 dni

Od 15 do 20 listopada 2017 użytkownicy konsol PS4 mogą za darmo skorzystać z wieloosobowych uroków PlayStation Plus. Sony ma nadzieję, że zachęci to osoby grające samemu do skosztowania uroków potyczek z żywymi przeciwnikami.

Sony daje PlayStation Plus za darmo na 5 dni
foto: materiały prasowe

Żeby skorzystać z promocji, wystarczy po prostu włączyć konsole w anonsowanym przez Sony okienku – opcje multiplayer w grze będą odblokowane i dostępne na każde zawołanie.

Wydarzenie rozpoczyna się w środę, 15 listopada 2017, o godzinie 11.00 środkowoeuropejskiego czasu i trwa do poniedziałku, 20 listopada 2017, także do godziny 11.00. Co się w tym czasie uda pograć za darmo, nie zostanie już odebrane.

"

Nigdy nie wiadomo – może się okazać, że PlayStation Plus zapewni Ci wrażenia, których sobie nawet nie wyobrażałeś, i poznasz podobnych do siebie graczy czekających na rozegranie gry. "

Sony podkreśla, że podczas pięciodniowej promocji za darmo można będzie korzystać tylko z opcji gier wieloosobowych. Subskrybenci mogą liczyć na więcej – dostęp do zmieniającej się biblioteki gier (co miesiąc dwa nowe tytuły) oraz zniżek na zakupy w sklepie PlayStation Store.

Darmowe testy trybu multiplayer nie bez kozery odbywają się przed świętami – być może część graczy zauroczonych emocjami mierzenia się z przeciwnikami z krwi i kości stwierdzi, że idealnym prezentem będzie karta podarunkowa dająca dostęp do pełni możliwości subskrypcji PlayStation Plus.

Skorzystacie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry