16.11.2017 15:05

„Star Wars: Battlefront 2” – zobacz porównanie graficzne

Nowa część gry z serii Battlefront ukaże się na wszystkie konsole oraz komputery osobiste już na dniach. W związku z tym pokazano, jak produkcja wygląda na różnych platformach.

„Star Wars: Battlefront 2” – zobacz porównanie graficzne
foto: kadr z wideo

Porównanie zostało przygotowane przez serwis IGN, a grę testowano na wszystkich konsolach i ich przeróżnych wersjach, które są dostępne teraz na rynku. A to znaczy, że testowano podstawowego Xboxa One, ulepszonego Xboxa One S oraz najmocniejszą wersję, czyli Xbox One X. Analogicznie, „Battlefronta 2” sprawdzono na dwóch wersjach PS4 – standardowej i PS4 Pro.

Nie było się oczywiście również bez „najlepszej rasy” dla wielu graczy, czyli pecetów. Czy różnica jest zauważalna? Lekko. Czy wpływa to ogromnie na komfort grania? Raczej nie. Ale zobaczcie sami, na której platformie „Star Wars: Battlefront 2” wygląda dla was najlepiej:

W kampanii dla pojedynczego gracza wcielimy się w komandoskę Imperium nazywającą się Iden Versio, w którą wcieli się Aleksandra Szwed. Oprócz tego dostępny będzie oczywiście tryb multiplayer, w którym będziemy mogli się wcielić zarówno w armie imperialne, jak i rebeliantów, Ruch Oporu czy armię klonów. Do zwykłej piechoty dołączą również tak zwani „herosi”, czyli bohaterowie filmów z serii „Gwiezdnych Wojen”. Wśród nich znajdzie się między innymi Darth Vader, Rey czy Han Solo.

W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Piotra Adamczyka, Michała Żebrowskiego, Antoniego Pawlickiego, a także Annę Dereszowską. O „Star Wars: Battlefront 2” było ostatnio głośno ze względu na system odblokowywanych za prawdziwe pieniądze skrzynek z zaopatrzeniem. Jeden z użytkowników pokazał, że kupując kilka pakietów można stać się właściwie niezniszczalnym w trakcie gry.

 „Star Wars: Battlefront 2” ukaże się na rynku już 17 listopada 2017 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4 oraz Xboxa One.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Star Wars: Battlefront