25.03.2019 18:06

The Elder Scrolls III: Morrowind do pobrania za darmo! Wystarczy wpisać kod

Z okazji 25-lecia istnienia marki The Elder Scrolls Bethesda udostępniła do pobrania za darmo kultową odsłonę gry - Morrowinda. Wystarczy się zarejestrować i wpisać kod.

morrowind
fot: materiały prasowe/Bethesda

Bethesda rozpoczyna świętowanie 25-lecia The Elder Scrolls z wysokiego C. Do pobrania za darmo udostępniony został Morrowind - jedna z najbardziej kultowych części serii. Wystarczy jedynie zarejestrować się na portalu Bethesda.net i wpisać odpowiedni kod promocyjny, który znajdziecie poniżej. Musicie się jednak pośpieszyć, promocja trwa tylko do końca 25 marca 2019 roku.

Geralt i Ciri
Geralt i Ciri
Przeczytaj także CD Projekt zapowiedział nową grę na 2021 rok. Wiedźmin 4?

The Elder Scrolls III: Morrowind za darmo

Morrowind jest trzecią częścią epickiego cyklu RPG, zapoczątkowanego przez Bethesdę w 1994 roku. Fabuła gry przenosi nas ponownie do znanego z poprzednich części Tamriel, a konkretnie do jego tytułowej prowincji Morrowind.

Oprawa graficzna gry już się trochę zestarzała, nie oznacza to jednak, że grywalność tytułu w jakikolwiek sposób się pogorszyła. Gra umożliwia nam stworzenie praktycznie każdego rodzaju postaci według własnego uznania. Możemy zostać rycerzem, walczącym ze złem, przebiegłym złodziejem, zabiegającym o wpływy dla swojej gildii, magiem pracującym nad potężnymi i niszczycielskimi czarami lub zwyczajnym uzdrowicielem, szukającym lekarstwa na śmiertelną zarazę. Oprócz głównej fabuły, bohater wykonywać może tysiące misji pobocznych w większych i mniejszych miastach czy wielopoziomowych labiryntach, odkrywając urok prowincji Morrowind.

Jak dostać Morrowinda za darmo?

Wystarczy wykonać tylko parę kroków, aby cieszyć się Morrowindem za darmo:

  • Załóż konto na Bethesda.net
  • Zaloguj się i podaj kod TES25TH-MORROWIND
  • Pobierz grę z Bethesda.net

I tyle. Po wykonaniu tych kroków możemy cieszyć się darmowym Morrowindem. A warto, bo według wielu graczy to jedna z najlepszych odsłon serii.

Marcin Czajkowski