26.11.2019 10:50

Tony Hawk stworzy własną grę dla fanów deskorolki

Po niedawnych doniesieniach, że Activision może pracować nad remasterem pierwszych dwóch odsłon kultowego THPS przyszedł czas na kolejne wieści. Tym razem od samego Tony'ego.

tony haw
źródło: Shutterstock

Współpraca między Tony Hawkiem a Activision dobiegła końca w 2018 roku. Jednak legenda deskorolki nie planuje rezygnować z wirtualnego świata i jak zauważyli amerykańscy fani, Lizzie Armanto przez przypadek potwierdziła, że Tony pracuje nad własnym symulatorem deskorolki.

Tony Hawk pracuje nad własną grą

Lizzie Armanto to jedna z najpopularniejszych skaterek ostatnich lat. W rozmowie z dziennikarzami The Nine Club kobieta dyskutowała o swojej karierze, życiu w czasach social mediów, jak i również na temat swojego udziału w wydanej w 2015 roku odsłonie Tony Hawks Pro Skater z cyferką "5" na końcu.

session deskorolka
session deskorolka
Przeczytaj także Następca Tony Hawk Pro Skater trafi do nas w przyszłym roku

Lizzie oczywiście opowiedziała, jak wyglądały przygotowania do tworzenia tytułu, ale nieświadoma konsekwencji wyjawiła również, że pojawi się najnowszej grze tworzonej przez Tony'ego Hawka. Co ciekawe, informacja ta została zauważona dopiero po tym, jak do sieci trafiły przecieki na temat potencjalnych remasterów pierwszych dwóch części THPS. Fani po usłyszeniu o potencjalnym powrocie serii na konsole postanowili znaleźć info potwierdzające plotki na własną rękę. Właśnie w ten sposób trafili na poniższy wywiad z Lizzie.

Jeśli nie byliście w stanie zauważyć, w którym momencie Lizzie potwierdza prace nad nowym projektem Tony'ego - nie musicie się dziwić. Redaktorzy podobno wrzucili zapdejtowaną wersję wywiadu online, w którym mieli wyciąć wzmiankę o nowej solowej grze Hawka.

Zobacz także: Twórcy World War 3 chcą zrobić symulator pola walki dla Wojsk Obrony Terytorialnej

Tagi: Gry