13.07.2017 10:45

Twórcy Destiny 2 mają nadzieję, że gracze będą narzekać na ich dzieło

Bungie chce postawić świat gier na głowie – w czasach, gdy głośne tytuły można pokonać w trybie jednoosobowym w jeden wieczór, deweloper planuje zamęczyć graczy ogromem przygotowanej fabuły.

Twórcy Destiny 2 mają nadzieję, że gracze będą narzekać na ich dzieło

Takie zapowiedzi padły z ust osób odpowiedzialnych za tworzenie gry, której premiera została zapowiedziana na wrzesień 2017 roku.

Przedstawiciele Bungie przyznali, że przejrzeli na oczy i zrozumieli swoje występki i grzechy:

"

Nauczyliśmy się dużo słuchają ludzi, grając z nimi, przemierzając świat gry w towarzystwie pojedynczych graczy. Dzięki temu odkryliśmy historie, które chcemy opowiedzieć. Uczymy się dzięki reakcjom graczy na Destiny 1. "

Według zapowiedzi świat w Destiny 2 ma być naprawdę żywy, a postaci prowadzone przez komputer będą miały własne rozterki, wątpliwości i przeżycia. To właśnie dzięki temu w każdym miejscu w grze będzie można zaznajomić się z urywkami opowiadanej przez tytuł historii.

Najbardziej prominentni NPC w grze - Titan Vanguard Commander Zavala, Warlock Vanguard Ikora Rey i Hunter Vanguard Cayde-6 – mają być przedstawione jako osoby starające się zrozumieć swoje nowe miejsce w świecie oraz odkrywać spoczywającą na nich odpowiedzialność.

Pierwsze minuty rozgrywki wyglądają zachęcająco:

Twórcy gry żartują nawet, że w związku z nowym podejściem spodziewają się narzekań ze strony graczy:

"

Mamy nadzieję, że ludzie zaczną narzekać na to, jak dużo fabuły umieściliśmy w grze. Myślę, że gracze dostrzegą, jak dużo sposobów na pokazanie fabuły umieściliśmy w Destiny 2 i w jak dużej liczbie lokalizacji mogą poznać kolejne szczegóły opowiadanej historii. "

Destiny 2 pokaże się w pierwszej kolejności na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 – w późniejszym terminie pokaże się także wersja na komputery PC.

Co sądzicie o deklaracjach o ogromie historii w Destiny 2?

Jaka to gra?

Rozwiąż QUIZ
Jaka to gra?
Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Gry