16.07.2019 11:57

W Man of Medan postaci mogą zginąć na 69 różnych sposobów

Mężczyznę poznaje się podobno nie po tym, jak zaczyna, lecz po tym, jak kończy. Gdyby to samo powiedzenie zastosować w stosunku do gier, Man of Medan ociekałby testosteronem. Jego twórcy przygotowali dla prowadzonych przez graczy postaci multum sposobów na śmierć.

The Dark Pictures: Man of Medan
foto: materiały prasowe Supermassive Games

The Dark Pictures: Man of Medan to pierwszy z serii horrorów, w których bać można się będzie wspólnie ze znajomymi. Gra zaoferuje dwa sposoby na grę wieloosobową.

Pierwszy z nich nazwany został trybem kanapowym. W jego ramach maksymalnie czterech graczy może lokalnie wcielić się w bohaterów gry i razem przeżywać (lub umierać) w świecie rodem z mrocznych koszmarów.

Succubus
Succubus
Przeczytaj także Zwiastun Succubus, nowej polskiej gry o piekle. Bohaterka robi sobie nagie selfie

Man of Medan pozwoli także na współdzielenie historii przez internet. W tym trybie dwaj gracze będą ze sobą współpracować, wspólnie wypracowując strategię działania i starając się uniknąć śmierci.

Nawet jeśli rozgrywka zakończy się przedwcześnie, The Dark Pictures: Man of Medan ma dbać o to, żeby utrzymywać zainteresowanie graczy. Twórcy zdradzili właśnie, że postaci w grze mogą zginąć na 69 różnych sposobów.

The Dark Pictures: Man of Medan – 69 sposobów na śmierć

Twórcy The Dark Pictures: Man of Medan mają nadzieję, że mimo chęci przeżycia pokazywanej w grze historii, gracz będą także zainteresowani zobaczeniem wszystkich sposobów, na jaki mogą zginąć postaci.

"

Zdradziliśmy, że wszystkie 5 postaci w grze może ją przeżyć lub zginąć, ale przygotowaliśmy 69 różnych scen śmierci. Żeby zobaczyć je wszystkie, trzeba będzie zagrać 8 lub 9 razy. Historia mocno się rozgałęzia. Dajemy oczywiście więcej sposobów na przejście gry w trybach rozgrywki wieloosobowej. Chcemy dać więcej powodów do grania. "

Premiera The Dark Pictures: Man of Medan została zapowiedziana na 30 sierpnia 2019 roku. Gra ukaże się w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

Zobacz także: Klimatyczny teaser ujawnił obsadę "American Horror Story: 1984" 

Na ile różnych sposobów planujecie zginąć?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry