16.03.2017 11:03

W Sniper: Ghost Warrior 3 sprawy stają się osobiste

25 kwietnia 2017 roku gracze dostaną do swoich rąk grę Sniper: Ghost Warrior 3 – CI Games zaczyna podgrzewać atmosferę pokazując oficjalny zwiastun fabularny, zapowiadający wydarzenia, z którymi przyjdzie się zmierzyć.

W Sniper: Ghost Warrior 3 sprawy stają się osobiste
foto: kadr z wideo

Wykonując poszczególne misje będziemy koncentrować się na najważniejszym dla prowadzonego bohatera zadaniu – odnalezieniu i odbiciu porwanego dwa lata wcześniej brata. O ile oczywiście będzie chciał być uratowany.

Zwiastun pokazuje ponadto, dlaczego Sniper: Ghost Warrior 3 otrzymał oznaczenie wiekowe 17+ - osoby bardziej wrażliwe nie powinny zasiadać do oglądania podczas posiłku.

Eliminowanie wrogów będziemy zajmować się nie tylko strzelając z dystansu, lecz także w bezpośrednich starciach, korzystając z bogatego arsenału broni.

CI Games chwali się, że w nowej odsłonie cyklu Sniper przygowali prawdziwie otwarty świat z rozległymi, pełnymi szczegółów i niespodzianek mapami. Obietnice te można zweryfikować rzucają okiem na udostępnione przez twórców zrzuty ekranu z gry.

Jeśli zaś chce się sprawdzić, jak będą wyglądały misje w Sniper: Ghost Warrior 3, można rzucić okiem na oficjalną prezentację przejścia jednej z pierwszych operacji:

Sniper: Ghost Warrior 3 będzie dostępny w wersji na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Czekacie na Sniper: Ghost Warrior 3?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry