07.11.2017 10:46

Watch_Dogs za darmo, ale trzeba się spieszyć

To miał być raj dla graczy umieszczony w piekle łatwych do zhakowania inteligentnych urządzeń i systemów. Grze Watch_Dogs nie udało się co prawda w pełni zrealizować zapowiedzi Ubisoftu, ale i tak jest warta uwagi – tym bardziej, że przez krótki czas można otrzymać ją zupełnie za darmo.

Watch_Dogs za darmo, ale trzeba się spieszyć
foto: materiały prasowe

Teoretycznie hit z 2014 roku można zamówić bezpłatnie od godz. 17.00 7 listopada 2017 do godz. 17.00 13 listopada 2017, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby zdobyć tytuł wcześniej. Osoby, które to zrobią, zobaczą komunikat o możliwości zapoznania się z przedpremierową wersją gry.

Żeby zdobyć tytuł w wersji PC, trzeba dysponować kontem na stworzonej przez Ubisoft platformie Uplay. Komunikat o możliwości przypisania Watch_Dogs do biblioteki pokaże się bezpośrednio w programie.

Można także skorzystać z opcji internetowej – żeby to zrobić, trzeba wejść pod ten adres i zalogować się do usługi. Nie dajcie się zwieść sugestii, że to darmowa wersja próbna - raz upolowany tytuł zostanie w wirtualnej bibliotece na zawsze.

Watch_Dogs pozwala wcielić się w hakera, który realizuje prywatną wendettę przejmując kontrolę nad urządzeniami i systemami elektronicznymi w Chicago. Stwarza to nowe i świeże sposoby na interakcję z otoczeniem, czego nie omieszkano pokazać ze szczegółami w trailerze premierowym gry:

W październiku 2017 roku Watch_Dogs trafił na wyprzedaż Biedronki – grę można było kupić za 59,90 zł.

Listopad zapowiada się na dobry miesiąc dla miłośników gier – Blizzard zapowiedział, że StarCraft II również stanie się darmową grą, dołączając do dostępnej bezpłatnie od kwietnia 2017 roku pierwszej części kosmicznej sagi RTS.

Graliście w Watch_Dogs?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry