17.04.2019 13:08

Weedcraft Inc. - polska gra o hodowaniu i sprzedaży marihuany już dostępna

Sadzić, palić zalegalizować - polski symulator hodowcy konopii indyjskich jest już w sprzedaży. Jest świetny.

weedcraft
foto: kadr z wideo/Weedcraft Inc launch trailer

Weedcraft Inc to symulator hodowcy konopii. Gracz odznaczający się zamiłowaniem do upraw wymagających szczepów konopi może poświęcić się swojej pasji bezgranicznie, doglądając i dopieszczając rośliny, które w zamian za utrzymywanie idealnych warunków do wzrostu obrodzą pokaźnymi zbiorami.

elon musk
elon musk
Przeczytaj także Elon Musk może stracić dostęp do poufnych informacji przez palenie marihuany

Weedcraft Inc już w sprzedaży

W mediach pojawiły się pierwsze recenzje gry polskiego studia Vile Monarch. Bezzasadne okazały się obawy o to, że twórcy uznają, że dobrą sprzedaż zapewni sam ciekawy temat gry. Weedcraft Inc to całkiem zaawansowana i grywalna gra ekonomiczna - pozwala doświadczyć amerykańskiego snu, oferując graczom podróż od płotki do bossa narkotykowego.

Gracze do wyboru mają dwie ścieżki fabularne. W pierwszej, wcielą się w byłego studenta prawa, który próbuje ułożyć sobie życie po straceniu legitymacji. W drugiej, pokierujemy losami weterana, powracającego na rynek po odsiadce w więzieniu (za sadzenie zresztą). Teraz, po zalegalizowaniu zioła, od nowa próbuje zbudować swoje imperium.

weedcraft2
marihuana
marihuana
Przeczytaj także Jesteś użytkownikiem marihuany? Możesz potrzebować większej dawki narkozy

W ogóle, Weedcraft Inc rozgrywa się w płynnie zmieniającym się środowisku legislacyjnym, w którym przepisy potrafią z dnia na dzień otworzyć wielką szansę lub stworzyć ogromne zagrożenie i zmusić do przejścia do uprawnego podziemia. W grze nie brakuje zatem interakcji ze stróżami prawa, politykami, oraz innymi postaciami, mającymi bezpośredni wpływ na przebieg rozgrywki.

weedcraft3

Zaskoczeniem jest, że gra nie pojawiła się 20 kwietnia o godzinie 4:20. Weedcraft Inc już znajduje się w sprzedaży - można go dostać, na przykład, na Steamie lub GOG-u. Zabrakło jej na Epic Games Store.

Co powinno się robić z marihuaną?

Marcin Czajkowski
Tagi: Technologia Gry