05.02.2019 10:57

Weedcraft Inc – polska gra o sadzeniu, paleniu i legalizowaniu

„Szczęśliwej legalizacji” życzy Vile Monarch, polskie studio stojące za grą Weedcraft Inc. Tytuł pozwoli wykorzystać zamiłowanie do hodowania ziółek do rozkręcenia wielkiego biznesu uszczęśliwiania palaczy.

Weedcraft Inc – polska gra o sadzeniu, paleniu i legalizowaniu
foto: kadr z wideo

Biznes narkotykowy to ostatnio bardzo modny temat wśród polskich twórców gier – dopiero co pisaliśmy o Symulatorze Dilera Narkotyków, pozwalającym (jak sama nazwa wskazuje) nauczyć się fachu dostawcy i przeżycia pięknej kariery od płotki do bossa, a już mamy kolejną produkcję, która może zainteresować miłośników testowania wpływu THC na organizm.

Weedcraft Inc podchodzi do zagadnienia w nieco inny sposób – gracz odznaczający się zamiłowaniem do upraw wymagających szczepów konopi może poświęcić się swojej pasji bezgranicznie, doglądając i dopieszczając rośliny, które w zamian za utrzymywanie idealnych warunków do wzrostu obrodzą pokaźnymi zbiorami.

Zarobione w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć na ulepszenie warsztatu pracy oraz na nowe, bardziej interesujące gatunki roślin, które dostarczają jeszcze ciekawszych wrażeń. Mowa oczywiście o doświadczeniach rolniczych.

Drug Dealer Simulator
Drug Dealer Simulator
Przeczytaj także Dzięki nowej polskiej grze możecie nauczyć się trudnego fachu dilera narkotyków

Weedcraft Inc – gra w uprawianie marihuany

Graczowi nie będzie łatwo – ani budować biznesu, ani nawet zajmować się spokojnie uprawą na niemal osobisty użytek. Weedcraft Inc rozgrywa się bowiem w płynnie zmieniającym się środowisku legislacyjnym, w którym przepisy potrafią z dnia na dzień otworzyć wielką szansę lub stworzyć ogromne zagrożenie i zmusić do przejścia do uprawnego podziemia.

W Weedcraft Inc nie będzie się bezbronnym wobec zmian prawa – o ile zdecyduje się na użycie części zielonych zysków na zjednanie sobie poparcia polityków, dla których kwestia legalizacji marihuany i luzowania przepisów dotyczących jej prawy stanie się kluczowym hasłem wyborczym.

weedcraft_inc_02

Wiedziałeś? >> Coca-Cola z marihuaną trafi do sklepów <<

Dobre kontakty trzeba będzie utrzymywać także z influencerami na Instagramie, którzy za okrągłą kwotę zgodzą się popalać na zdjęciach, kreując modę i śrubując wyniki sprzedaży.

Kudłaty i Mortal Kombat
Kudłaty i Mortal Kombat
Przeczytaj także Fani chcą, żeby Kudłaty z bajki "Scooby-Doo" wystąpił w "Mortal Kombat XI"

Gra, która reklamowana jest jako rozbudowany tycoon, pojawi się w sprzedaży w kwietniu 2019 roku. Postać bohatera widzianego na screenie jest podejrzanie podobny do znanego ambasadora zioła, czyli Kudłatego - przypadek?

Co powinno się robić z marihuaną?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry