11.10.2018 12:11

Weź zlecenie jako Wiedźmin i zarób za nie 1000 zł

Coraz bliżej do premiery Soul Calibour VI, w którym grywalną postacią jest Geralt z Rivii. Jeśli przyjmiecie zlecenie pokonania wszystkich konkurentów i wygracie jeden z turniejów organizowanych przez Cenegę i Media Markt, zarobicie na tym 1000 zł z bonusami, bez podatku i niemal bez zbędnych pytań.

Geralt z Rivii w Soul Calibour VI
foto: materiały prasowe

Bijatyka z Wiedźminem trafi do sprzedaży 19 października 2018 roku. My mieliśmy już okazję w nią zagrać, poznając fragment historii fabularnej przedstawiającej nowe przygody Geralta oraz wypróbować arcade’owy tryb fabularny wbudowany w Soul Calibour VI. Nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości – to dokładnie ten sam Geralt, jakiego znamy z gier CD Projekt RED – zarówno z wyglądu, jak i charakteru.

Dzięki występom gościnnym Wiedźmina w Soul Calibour VI przed fanami Geralta staje szansa na zarobienie na swoim afekcie. Cenega wraz z Media Marktem organizuje bowiem cykl turniejów, w których główną nagrodą jest 1000 zł do ręki, figurka kolekcjonerska Sophitii oraz koszulka Soul Calibour (dostępna w jedynie słusznym rozmiarze L). Organizatorzy dorzucają także pieniądze na podatek – łączna wartość nagrody głównej wynosi 1291,63 zł.

Soul Calibour VI – cykl turniejów z nagrodami po 1000 zł

Swoich sił jako Wiedźmina – bądź dowolnej innej postaci z Soul Calibour VI, z wyjątkiem Inferno lub bohatera stworzonego przez samych graczy – można będzie spróbować w 9 polskich miastach.

soul_calibour_vi_turnieje_02

Zawody odbywać się będą na konsoli PlayStation 4 – jeśli ktoś potrzebuje, może przyjść z własnym kontrolerem, aczkolwiek zabronione jest włączanie funkcji turbo oraz macro.

Obowiązują następujące zasady:

  • Turniej odbywa się w systemie pucharowym. Mecze 1/16 są rozgrywane do 2 wygranych walk, od 1/8 do finału do 3 wygranych walk. Wszystkie walki odbywają się do 3 wygranych rund
  • Czas: 60 sekund
  • Tryb: Versus
  • Ustawienia przycisków: przyciski można ustawić przed walką
  • Wybór postaci: obaj gracze wybierają dowolną dopuszczoną do gry postać. Po walce tylko przegrany ma prawo zmiany postaci
  • Wybór planszy: w pierwszej wale jest wybierana losowo, w kolejnej planszę wybiera przegrany

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 32 osoby – zapisy prowadzone są bezpośrednio przed turniejem i w razie większej liczby chętnych decyduje kolejność zgłoszeń – warto więc zapewne pojawić się na miejscu nieco wcześniej, nie zapominając przy tym o ukończeniu przed zmaganiami 16 lat – organizatorzy zapowiadają sprawdzanie wieku oraz, w przypadku osób niepełnoletnich, pisemnej zgody opiekunów na udział w turnieju.

Kim będziecie grać w Soul Calibour VI?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry