20.09.2019 11:38

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka na nowych screenach. Zbliża się premiera?

Twórcy fanowskiej kontynuacji historii Geralta opublikowali nowe zrzuty ze swojej produkcji. Daty premiery Pożegnania Białego Wilka jeszcze nie podano, ale możliwość uczestniczenia w ślubie Geralta i Yennefer zbliża się wielkimi krokami.

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka
foto: materiały prasowe Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

Odliczanie do premiery fanowskiej produkcji o Wiedźminie oficjalnie się zaczęło. Twórcy zapowiedzieli, że w nadchodzących tygodniach zamierzają pokazywać postępy, jakie uczyniono w oprawie graficznej.

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka powstaje na silniku Wiedźmina 2: Zabójcy królów. Autorzy odtworzyli w nim wygląd Kaer Morhen znany z Dzikiego Gonu i właśnie w twierdzy wiedźminów umieścili akcję dodatku.

Geralt
Geralt
Przeczytaj także CD Projekt RED potwierdził, że wyjdą kolejne Wiedźminy

Czego spodziewać się po historii opowiadanej w Pożegnaniu Białego Wilka?

"

Opowiada ona o weselu Geralta i Yennefer. W przygodzie nie będzie dubbingu i to temat zamknięty do premiery. Ustalamy też własny tok wydarzeń w grach, więc nie bądźcie zaskoczeni widokiem Letho bądź Keiry. Być może grono osób myśli, że będzie to ogromny dodatek, z otwartym światem, rozwojem postaci, tablicami ogłoszeń, mnóstwem zleceń i eksploracją godną Krwi i Wina. Spieszymy z wyjaśnieniem, że to kameralna historia oparta głównie na dialogach i dziejąca się w większości w twierdzy Kaer Morhen, chociaż podczas przygody traficie również w inne zaskakujące, mroczniejsze miejsca. "

Na Facebooku pojawiły się pierwsze ujęcia pozwalające porównać dopieszczenie szczegółów graficznych w fanowskim epilogu przygód Geralta.

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka. Twórcy pokazują screeny z oprawą graficzną

Prace nad fanowskim dodatkiem Pożegnanie Białego Wilka trwają od 2017 roku. Twórcy zapowiadają, że sentymentalna podróż potrwa kilka godzin, podczas których przyjdzie nam kierować działaniami kilkoma znanych z kart książek i gier postaci.

wiedzmin_pozegnanie_bialego_wilka_02

Epilog przygód Geralta i Yennefer ma być dostępny za darmo dla właścicieli gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów.

wiedzmin_pozegnanie_bialego_wilka_03

Według pierwotnych założeń, dodatek Pożegnanie Białego Wilka miał być ukończony jeszcze 2019 roku. Być może zapowiedziana kampania w mediach społecznościowych wskazuje na przygotowywanie się do premiery.

Zobacz także: Michał Żebrowski lektorem „Wiedźmina” od Netfliksa? Słychać go na polskim zwiastunie [WIDEO] 

Pożegnacie Białego Wilka?

Tagi: Gry Wiedźmin