17.10.2018 14:41

World of Tanks odpala na Halloween apokalipsę z Mad Maksa

Twórca pojazdów do filmu „Mad Max: Na drodze gniewu” stworzył dwa inspirowane obrazem czołgi, które od 17 października 2018 można zdobyć za darmo w World of Tanks Blitz. Wystarczy grać.

World of Tanks Blitz Mad Games
foto: materiały prasowe

W Polakach płynie pancerna krew – widać to nie tylko po tym, że w mobilnej wersji World of Tanks zarejestrowało się już 2 mln naszych rodaków, lecz także po zainteresowaniu, jakim cieszyła się zorganizowana przez Wargaming w Muzeum Wojska Polskiego impreza z okazji wprowadzenia do gry polskiego drzewka technologicznego.

Nawet koncert Żywiołaka nie był w stanie oderwać grających od ekranów, ani wyciągnąć z kolejki oczekujących na możliwość przeprowadzenia bitwy pancernej.

W World of Tanks Blitz pojawiły się właśnie dwa nowe czołgi, nazwane Scavenger oraz GraveDigger. Ich twórcą jest Peter Pound, artysta odpowiedzialny za projekty pojazdów w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu” – i widać to na pierwszy rzut oka.

Scavenger i GraveDigger do zdobycia w Mad games w World of Tanks Blitz

"

Pracując dla World of Tanks Blitz miałem możliwość zaprojektowania czegoś unikatowego i miałem pełną swobodę artystyczną. W „Mad Max: Na drodze gniewu” byłem skoncentrowany na samochodach, a teraz zadanie polegało na sprawieniu by czołgi wyglądały jeszcze bardziej pancernie. To było fajne wyzwanie i mam nadzieję, że gracze docenią ciężką pracę jaką włożyłem w te stalowe bestie. "

Nowe czołgi utrzymane w klimacie postapokaliptycznego filmu sprowadziły do World of Tanks Blitz potężną burzę piaskową, która atakuje znane już graczom plansze.

Scavengera oraz GraveDiggera można zdobyć w ramach wydarzenia Mad Games – pierwszy wpadnie w nasze ręce po wygraniu 50 bitew, drugi otrzymamy po wypełnieniu stosowanych misji.

Który z czołgów bardziej się Wam podoba?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry