30.11.2016 13:24

Wypróbuj Titanfalla 2 za darmo przez weekend

Jesteście zmęczeni naciąganym futuryzmem najnowszego Call of Duty i pierwszą Wojną Światową z ostatniego Battlefielda? Electronic Arts przygotowało specjalną promocję z okazji wyjścia pierwszego DLC do Titanfalla 2.

Wypróbuj Titanfalla 2 za darmo przez weekend
foto: materiały prasowe

Titanfall 2 miał premierę tuż przed wspomnianymi najświeższymi odsłonami bestsellerowych serii shooterów, 28 października 2016 roku, dlatego nawet największego laika nie zdziwi, że sprzedaż tytułu jest niższa, niż w przewidywaniach producentów. Dzieje się tak pomimo bardzo pozytywnych recenzji gry, które podkreślają, że twórcom udało się zachować charakter pierwszej części, a przy okazji poprawić jakość rozgrywki i zwiększyć płynącą z niej przyjemność.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w najnowszy tytuł stworzony we współpracy studia Respawn Entertainment z Electronic Arts - nic straconego. Twórcy postanowili przy okazji premiery pierwszego DLC do gry udostępnić najistotniejszy moduł gry - multiplayer za darmo przez najbliższy weekend.

Gracze posiadający PlayStation 4, Xboxa One, ale także PC z Windowsem będą mogli darmowo pobrać pełną wersję multiplayerowego Titanfalla 2. Niestety, Electronic Arts nie oferuje w tej promocji kampanii dla pojedynczego gracza. Oczywiście wśród udostępnionej zawartości, zainteresowani otrzymają do wypróbowania także tę dodaną w najnowszym DLC.

Osoby posiadające XBoxa One lub peceta z Windowsem oraz będące subskrybentami odpowiednio EA Access lub Origin Access będą miały pierwszą okazję do zapoznania się z darmowym multiplayerem Titanfall 2 już od 30 listopada 2016 roku. Pozostali będą musieli zaczekać do piątku, 2 grudnia 2016 roku. Akcja promocyjna zakończy się w niedzielę, 4 grudnia 2016 roku.

Również 30 listopada 2016 roku premierę będzie miał pierwszy DLC do tytułu tworzonego przez Respawn Entertainment, jednak dla tych, którzy nie dokonali zakupu Titanfalla 2 przedpremierowo, będzie dostępny od 2 grudnia 2016 roku.

Dodatek o tytule Angel City's Most Wanted będzie darmowy i zawiera między innymi właśnie mapę przeznaczoną do gry wieloosobowej o nazwie Angel City, która była obecna w pierwszej części Titanfalla. Oprócz tego gracze otrzymają pistolet Wingman Elite, a także nowe wyposażenie tytanów i kosmetyczne dodatki w sklepie w stylu nowych skinów i barw wojennych zarówno tytanów, jak i ich pilotów.

Zwiastun DLC Angel City's Most Wanted, prezentujący rozgrywkę możecie zobaczyć poniżej:

Respawn Entertainment i Electronic Arts z pewnością już żałują decyzji o terminie premiery Titanfalla 2, jednak studia nie poddają się i próbują wycisnąć z tytułu, ile tylko się da. Przekonamy się, czy ta weekendowa akcja promocyjna i darmowy dodatek zaowocują zwiększeniem zainteresowania produkcją ze strony graczy na dłuższy czas, czy będzie ono tylko chwilowe.

A Wy - zamierzacie wypróbować Titanfalla 2 w rozgrywce wieloosobowej?

Maciej Daszuta
Tagi: Gry