14.02.2019 18:03

Zagraj w demo Sekiro: Shadows Die Twice i zgarnij za to 50 zł

Za takie akcje należą się gromkie brawa - Activision i Cenega zapraszają graczy do przedpremierowego zapoznania się z Sekiro: Shadows Die Twice, nadchodzącej produkcji twórców Dark Suls. Kto się skusi – dostanie bon upominkowy o wartości 50 zł.

Sekiro: Shadows Die Twice
foto: materiały prasowe

Kiedyś to były czasy! Twórcy gier, chcąc zachęcić do kupowania swoich produkcji, ochoczo oferowali wersje demo, wychodząc z założenia, że jeśli komuś się spodoba, to zdecyduje się na kupno pełnej wersji.

Dziś powszechne jest zachęcanie do kupowania kota w worku – gry oferowane są w przedsprzedaży, zanim ktokolwiek będzie miał z nimi styczność i będzie mógł ocenić, czy jest to tyłu dobry, czy wręcz przeciwnie.

Oczywiście czasami zdarzają się wyjątki od tej reguły – ostatnio był to Capcom, który udostępnił jednorazowe demo Resident Evil 2. Akcja przygotowana przez Activision i Cenegę wprowadza wychodzenie do graczy na zupełnie nowy poziom.

Resident Evil 2
Resident Evil 2
Przeczytaj także Resident Evil 2 z oficjalnym demo. Można zagrać tylko raz przez pół godziny

Sekiro: Shadows Die Twice – 50 zł zniżki za zagranie w demo

Propozycja składana jest przez Activision i Cenegę graczom dorosłym – żeby z niej skorzystać, trzeba udowodnić, że skończyło się 18. rok życia.

W demo Sekiro: Shadows Die Twice można będzie zagrać podczas dwóch przedpremierowych wydarzeń – gra, uruchomiona na konsolach Playsttation 4 Pro, dostępna będzie w poniższych lokalach gamingowych:

  • Piątek, 1 marca, w godzinach 16:00 – 20:00 w pubie Cybermachina, przy ul. Mielżyńskiego 19 w Poznaniu
  • Sobota, 2 marca, w godzinach 16:00 – 22:00 w barze New Meta, przy ul. Grzybowskiej 30 w Warszawie

Wstęp do lokali, a także możliwość zagrania w demo gry są całkowicie bezpłatne. Premiera Sekiro: Shadows Die Twice przewidziana jest na 22 marca 2019. Bon zniżkowy na zakup gry można będzie wykorzystać w sklepach Media Expert.

Jak oceniacie taką akcję?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry