18.07.2017 16:08

Zbliżają się zamknięte testy Dragon Ball FighterZ

Każdy kto oglądał ciągnące się na dziesiątki odcinków wymiany ciosów w Dragon Ball Z wyrobił w sobie pokłady cierpliwości, dzięki którym czekanie do 2018 roku na Dragon Ball FighterZ nie robi wrażenia. Na szczęście zagrać będzie można wcześniej.

Zbliżają się zamknięte testy Dragon Ball FighterZ
foto: materiały prasowe

Przy odrobinie szczęścia i szybkości powyżej 90008000 z bijatyką będzie można zapoznać się jeszcze w te wakacje - Bandai Namco po cichu ogłosiło, że od 26 lipca 2017 można będzie zapisywać się na uczestnictwo w zamkniętych beta-testech gry.

Opcja będzie dostępna dla posiadaczy konsol Xbox One oraz PlayStation 4 - tym razem wyznawcy #pcmasterrace będą musieli przełknąć wyższość sprzętu Microsoft i Sony.

Studio nie podało żadnych więcej informacji oprócz tego ogłoszenia - dokładne szczegóły na temat partycypacji w programie zostaną zapewne podane bliżej daty jego rozpoczęcia.

Anons znalazł się w opisie filmu prezentującego postać Future Trunksa, która ma być jedną z 9 grywalnych postaci dostępnych w fazie testów.

Trzeba przyznać, że grafika w Dragon Ball FighterZ wygląda lepiej, niż w oryginalnym anime:

Jak można było zauważyć w końcowych sekundach wideo, w wersji beta swoje walory bitewne i wdzięki graficzne będzie prezentował:

  • Goku
  • Gohan
  • Vegeta
  • Trunks
  • Frieza
  • Cell
  • Majin Buu

Jeśli zastanawiacie się jeszcze, czy warto się ekscytować Dragon Ball FighterZ, twórcy gry zachęcają do niej w taki sposób:

Tak zaś wygląda pierwsza oficjalna sesja z grą. Gra się systemem 3 na 3:

Dragon Ball FighterZ trafi do sprzedaży na początku 2018 roku - dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Najlepsze anime Dragon Ball to:

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Gry