27.08.2018 11:14

Znany youtuber nie żyje. Spowodował wypadek, w którym zginęła matka z córką

McSkillet był znanym graczem w „CS:GO”. Nastolatek zgromadził na platformie prawie 900 tysięcy subskrybentów. W wypadku spowodowanym przez niego zginęła 43-letnia matka i jej 12-letnia córką.

Znany youtuber nie żyje. Spowodował wypadek, w którym zginęła matka z córką
foto: Twitter.com/SDFD

Trevor Heitmann miał 18 lat. W sobotę 25 sierpnia 2018 roku spowodował wypadek na autostradzie w okolicach San Diego, gdy zaczął jechać swoim samochodem McLaren 650S pod prąd. Chłopak zderzył się czołowo z autem typu SUV - tak przebieg wydarzeń relacjonuje rzecznik Kalifornijskiego Patrolu, Jake Sanchez.

Koroner policji w San Diego potwierdził, że Heitmann zginął w wyniku zderzenia czołowego. Kobiety z drugiego samochodu nie miały szans na przeżycie i również zmarły na miejscu. Specjalista potwierdził, że w SUV-ie znajdowała się matka ze swoją 12-letnią córką. Policja w San Diego nie podała jednak tożsamości uczestniczek wypadku.

McSkillet nie żyje. Spowodował wypadek

Zdjęciami autostrady po wypadku na swoim Twitterze podzieliła się straż pożarna z San Diego.

Heitmann był znany szerzej jako McSkillet. 18-latek prowadził na Youtube kanał informacyjny dotyczący „CS:GO”, w którym opowiadał głównie o nowościach dotyczących nowych skórek pojawiających się w produkcji studia Valve. McSkillet doczekał się prawie 900 tysięcy subskrypcji. Według  informacji rzecznika Kalifornijskiego Patrolu, nastolatek wcześniej tego samego dnia wybił okno w szkole podstawowej Ashley Falls School.

Na razie nie wiemy, czy Heitmann był pod wpływem substancji psychoaktywnych. Według informacji policji, nastolatek mógł cierpieć na problemy związane ze zdrowiem psychicznym.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry