27.03.2019 13:32

Microsoft opublikował listę darmowych gier dla posiadaczy Games With Gold na kwiecień 2019 roku

Microsoft zaprezentował listę gier, które będą dostepne w ramach abonamentu Games With Gold. Próżno szukać wśród nich bardzo głośnych tytułów, ale źle nie jest.

games with gold
foto: materiały prasowe

Subskrybenci Xbox Live Gold posiadający Xboksa One otrzymają w kwietniu dostęp do gry RPG The Technomancer i całkiem dobrze przyjętego Outcast: Second Contact, który powinien przypaść do gustu fanom pierwowzoru z 1999 roku. Jeśli lubicie starsze gry to nie możecie też przegapić Star Wars Battlefront II z pierwszego Xboksa, w którego zagracie dzięki opcji wstecznej kompatybilności. Dopełnieniem pakietu jest bardzo dobra strzelanka Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2.

GWINT na smartfony
GWINT na smartfony
Przeczytaj także CD Projekt zapowiedział GWINTA na smartfony

The Technomancer

The Technomancer to RPG akcji w stylistyce postapokaliptycznego science fiction z elementami cyberpunka, które zostało osadzone w uniwersum znanym z gry Mars: War Logs z 2013 roku. Gra została dość chłodno przyjęta z oceną na Metacritic 68%.

One Leaves
One Leaves
Przeczytaj także One Leaves - horror, który ma pomóc w rzuceniu palenia

Outcast: Second Contact

Outcast: Second Contact to remake wydanego w 1999 roku Outcast, który był przygodową grą akcji w realiach nieco przypominających film Stargate (Gwiezdne wrota) z 1994 roku. Outcast: Second Contact w wersji na platformę PC, XONE i PS4 stanowi rozbudowaną grę, łączącą elementy rozmaitych gatunków. Akcja toczy się w otwartym świecie, podzielonym na kilka dużych obszarów, między którymi gracz przemieszcza się portalami. Twórcy pozostawili nam swobodę co do eksploracji, rozmawiania z mieszkańcami tego niezwykłego świata i wykonywania zadań pobocznych. Ocena gry na Metacritic to 67%.

Devil May Cry V Trish
Devil May Cry V Trish
Przeczytaj także Devil May Cry V ocenzurowane na PlayStation 4

Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 jest drugą częścią mini-serii, funkcjonującej w ramach popularnego cyklu taktycznych gier akcji, traktującego o dowodzeniu elitarnym oddziałem żołnierzy, zwanych "Duchami". Ocena gry na Metacritic to 86%.

Marcin Czajkowski