22.03.2019 20:52

Mortal Kombat 11 - Kotal Kahn na nowym zwiastunie

Mortal Kombat 11 ma mieć premierę już 23 kwietnia 2019 roku. Nic więc dziwnego, że twórcy zdradzają coraz więcej na temat nowej gry.

kotal kahn
foto: kadr z filmu

Na kilka tygodni do premiery nowego Mortala twórcy ujawniają kolejną grywalną postać. Niestety, nie jest to Kudłaty ze Scooby-Doo, a Kotal Khan - imperator Pozaświata. Dowiedzieliśmy się też, że twórcy planują przed premierą gry zamkniętą betę, w której będzie można sprawdzić postać.

foto: kadr z wideo
foto: kadr z wideo
Przeczytaj także Mortal Kombat 11 w zwiastunie fabularnym łączącym teraźniejszość z przyszłością

Kotal Kahn - kto to jest?

Kotal Kahna gracze poznali w Mortal Kombat X, jako imperatora Pozaświata. Niewiele wiadomo o historii postaci, oprócz tego, że po zabiciu Shao Kahna służył Mileenie aż do jej obalenia. Mimo odprężenia stosunków z odwiecznym wrogiem, Ziemskim Wymiarem, Kotal ciągle zaangażowany jest w konflikt, w którym Mileena próbuje odzyskać tron.

Kotal Khan został zaprezentowany na trailerze Mortal Kombat 11:

Wśród innych wartych odnotowania materiałów na temat Mortala warto też wspomnieć o kompilacji fatality udostępnionego jakiś czas temu. Co prawda twórcy nie udostępnili jeszcze całej obsady nowej gry z serii, ale na filmiku widać sporą jej część.

Gracze, którzy zakupili nowego Mortala przed premierą dostaną też dodatkowy bonus - dostęp do zamkniętej bety gry między 27 a 31 marca 2019 roku. Z nowym Mortalem związanych jest też wiele ciekawych gadżetów - jednym z nich będzie z pewnością kontroler inspirowany Scorpionem.

Zagracie w Mortal Kombat 11?

Marcin Czajkowski