12.02.2019 12:14

Najpopularniejsze i najgorętsze prezenty na Walentynki. Lista przebojów Allegro

Ciągle nie jest jeszcze za późno, żeby sprawić drugiej połówce udany prezent z okazji Dnia Zakochanych – jeśli brakuje Wam inspiracji, możecie zobaczyć, jakie podarunki są najgorętsze w tym sezonie. Allegro pokazało hity walentynkowych zakupów.

Walentynki
foto: materiały prasowe

Jeśli do swojej drugiej połówki mówicie per „misiaczku” lub „misio”, to odgadliście, jaki prezent jest gitem Walentynek 2019. Jak podaje Allegro, najpopularniejszym prezentowym dowodem miłości na Dzień Zakochanych 2019 jest pluszowy miś. Przez dwa tygodnie przed 14 lutego 2019 sprzedawały się w serwisie średnio co dwie minuty.

Nie brakuje także osób, które chcą w ramach świętowania Walentynek połączyć sprawianie prezentu bliskim z dogadzaniem sobie – drugie pod względem popularności są komplety przeran erotycznych, kupowane średnio co 5 minut.

Atmosferę pełną uczucia i erotyzmu mają także budować prezenty znajdujące się na trzecim miejscu zestawienia najpopularniejszych – halki oraz koszulki nocne, sprzedawane na Allegro raz na 10 minut. Co ciekawe - 66% z halek i koszulek ma kolor czarny, koszulki nocne zaś wybieramy najczęściej czerwone.

Analizując wyniki walentynkowej sprzedaży Allegro zauważyło, że mężczyźni są w tej kategorii mocno dyskryminowani – tylko 3% kupowanej na Dzień Zakochanych bielizny erotycznej wybierana jest z myślą o brzydrzej płci.

Pornhub walentynki
Pornhub walentynki
Przeczytaj także Promocja Pornhub dla osób, które Walentynki będą obchodzić na własną rękę

Najlepsze prezenty na Walentynki. Co najczęściej kupujemy na Allegro?

"

Co jeszcze lubimy kupować? Najbardziej popularne są takie kategorie jak biżuteria damska z grawerem lub dedykacją czy pierścionki zaręczynowe. Popularne prezenty dla panów to zegarek lub biżuteryjny gadżet, np. bransoletka ze stali szlachetnej z grawerem. Niezmienną popularnością cieszy się galanteria, dodatki i akcesoria, np. skórzane portfele, paski, rękawiczki, krawaty, poszetki. Coraz większą popularnością cieszą się wesołe kolorowe skarpetki, głównie dla panów. "

allegro_walentynki_2019_02

Serwis aukcyjny zauważa także, że atmosfera amorów roztaczana przez Walentynki zmienia strukturę zakupów - przed walentynkami sprzedaż rajstop spada o 17%, a pończoch rośnie o 25%.

Zobacz także: >> Najczęściej szukane piosenki o miłości w Walentynki <<

Słodkim hitem sprzedażowym na Walentynki są lizaki w kształcie serca – Allegro podaje, że kupcy na nie znajdują się raz na 6 minut.

A Wy co planujecie na Walentynki?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet