16.10.2018 13:51

Przeglądał Google Street View i przyłapał żonę na zdradzie

Peruwiańczyk, który szukał w Limie malowniczych miejsc do zwiedzenia z żoną, przeżył nie lada szok, gdy na zdjęciach zauważył swoją wybrankę w intymnej sytuacji z innym mężczyzną.

Google Street View
Google Street View

Google Street View pozwala nam obejrzeć, jak dane miejsce na mapie wygląda w rzeczywistości. Zdjęcia robione są zazwyczaj przez samochody z kamerami zamontowanymi na dachach, Gogole sięga jednak także tam, gdzie auta nie dojeżdżają, wysyłając pracowników z wózkami bądź też wkładając aparaty do plecaków.

Obfotografowany jest już niemal cały cywilizowany świat – często nawet po kilka razy – czasem więc w wyniku zupełnego przypadku pojawiają się ujęcia, których nikt nie mógł przewidzieć. Swego czasu przygotowaliśmy taki zbiór co lepszych kawałków (w tym z Polskinasza policja została przyłapana w dość wstydliwej sytuacji) – teraz zaś pojawiła się informacja o zbiegu okoliczności tak nieprawdopodobnym, że aż wypadałoby powiedzieć o cudzie. Gdyby nie to, że wiąże się z ludzkim nieszczęściem.

Zdrada żony uwieczniona w zdjęciach Google Street View

Zaczęło się od tego, że Peruwiańczyk chciał zabrać swoją ukochaną żonę w ciekawą podróż. Korzystają z Google Street View zwiedzał więc stolicę swojego kraju, Limę, w poszukiwaniu malowniczych miejsc do odwiedzenia.

Gdy rozglądał się w okolicach mostu widokowego odkrył, że jego żona już tam była. I to z kimś innym.

Para została sfotografowana w 2013 roku – tajemniczy mężczyzna leży na ławce, trzymając głowę na udzie kobiety, a ona najwyraźniej gładzi go po włosach.

Dla męża zobaczenie swojej ukochanej w takiej sytuacji było szokiem. Pokazał odnalezione zdjęcia żonie, która przyznała się, że miała romans z innym mężczyzną.

W tym miejscu jak na razie przekazy medialne się zatrzymują – nie wiadomo więc, czy przyłapanie żony na zdradzie na Google Street View skończyło się rozwodem, czy też może mężczyzna jej wybaczył i dalej planuje jakąś wspólną wycieczkę, być może do miejsc, do których Google jeszcze nie dotarło ze swoimi kamerami.

A Wy często korzystacie z Google Street View?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet