16.05.2019 11:24

Tajemnicze gigantyczne penisy odkryte w parkach dzięki Google Earth

Ktoś musiał się solidnie nachodzić, żeby wydeptać w parkach ścieżki w postaci ogromnych – największy ma 122 metry długości – penisów w stanie wzwodu. Sprawca pozostaje nieznany, a władze zapowiedziały całkowite zniszczenie jego widocznych na zdjęciach satelitarnych dzieł.

penis w parku
foto: Google Earth

Glify w kształcie penisów odkryto w trzech parkach w Melbourne. Pierwsze „dzieło” zostało dostrzeżone przez użytkownika Reddita na zdjęciach parku Blake Park.

Widać na nim trzy wydeptane w zieleni penisy, przy czym można się domyślać, że apetyt twórcy rósł w miarę tworzenia – pierwsze glify mają zdecydowanie mniejsze rozmiary, niż opus magnum, liczące sobie 122 metry długości oraz 20 metrów szerokości.

Wizja lokalna okolic poczyniona w Google Earth pozwoliła odkryć dwa kolejne parki, w którym wydeptano ścieżki w postaci gigantycznych penisów. Glif z Hayes Park ma rozmiary 81 na 8 metrów, a z John Cain Memorial Park 94 na 16 metrów.

google_earth_penisy_01

Wszystkie penisy zostały wydeptane w tym samym, spójnym stylu – zapewne zrobiła je ta sama osoba lub grupa osób. Teorię tę potwierdza fakt, że wspomniane parki znajdują się w bezpośredniej bliskości.

pilot
pilot
Przeczytaj także Pilot napisał na niebie podczas lotu testowego, że mu się nudzi. I dorysował dwa penisy [WIDEO]

Gigantyczne penisy odkryte w parkach w Melbourne dzięki zdjęciom satelitarnym Google Earth

Władze miasta nie są odkryciem zachwycone – zapowiadają nie szczędzenie sił ani środków, żeby usunąć wszelkie ślady radosnej twórczości mieszkańca lub mieszkańców.

google_earth_penisy_02
"

Rada potępia tego typu nieodpowiedzialny wandalizm w naszych parkach oraz obiektach sportowych. To nie jest tani żart – usuwanie owali będzie skomplikowane, kosztowne i czasochłonne. Odrośniecie trawy może zająć nawet kilka miesięcy, a w tym czasie korzystający z parków w celach rekreacyjnych i sportowych muszą liczyć się z występowaniem gorszej nawierzchni, co może być dla nich niebezpieczne. Naprawa wybryku pochłonie fundusze, które mogły być lepiej użyte w innych sprawach. "

Zobacz także: >> Gracze tworzą sobie w SoulCalibur VI postaci z gigantycznymi penisami – mamy wideo [+18] <<

Jedno z dzieł zdążyło już zarosnąć – dostrzeżenie charakterystycznego kształtu wciąż jeszcze jest możliwe.

A Wy co zrobilibyście z takimi dziełami?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet Google