17.07.2019 15:04

Tinder od Facebooka z polską wersją językową. Niedługo premiera?

Możliwość szukania randek na Facebooku została zaprezentowana jeszcze w 2018 roku. Premierowo uruchomiono ją tylko w wybranych krajach, teraz wszystko wskazuje na to, że Facebook Dating będzie swatać także Polaków.

serce na klawiaturze
foto: Shutterstock

Z Facebooka korzysta w Polsce niemal każdy. Potencjalnych partnerów na randkę jest więc w serwisie na pęczki, co może przesądzić o sukcesie pomysłu FB.

Zamiast zakładać specjalne konto na Tinderze czy w serwisie dla poszukujących miłości, wystarczy kilka kliknięć, żeby móc przebierać w interesujących kandydatkach i kandydatach do spędzenia razem dnia, nocy, a może nawet całego życia.

Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
Przeczytaj także Facebook będzie umawiał na randki

Gigant internetowy postarał się przy tym, żeby korzystanie z Facebook Dating nie wiązało się z ryzykiem natrafienia na kogoś znajomego. Serwis nie będzie pokazywał nikomu z kręgów przyjaciół profilu randkowego ani informować, że korzysta się z usług wirtualnej swatki.

Przy odrobinie szczęścia można już zobaczyć polską wersję Facebook Dating. Użytkownicy z naszego kraju nie mogą jednak jeszcze zakładać profili.

Facebook Dating po polsku. Niedługo w serwisie umówimy się na randkę?

Randki Facebooka obiecują wskazywanie jako potencjalnych partnerów osób, z którymi mamy wspólne zainteresowania.

"

Użytkownicy będą mogli tworzyć swoje profile randkowe, niezależne od ich profili głównych. Pokażemy im potencjalnie interesujących partnerów biorąc pod uwagę zaznaczone preferencje, wspólne zainteresowania oraz tych samych znajomych. "

Szans na znalezienie miłości życia można będzie szukać na Grupach oraz Wydarzeniach. Jeśli znajdzie się tam ktoś, kto także będzie otwarty na randki, Facebook pozwoli się z nim skontaktować.

Spolszczenie aplikacji może wskazywać, że Facebook chce wprowadzić aplikację randkową do naszego kraju. O dokładnej dacie można jednak tylko spekulować.

Zobacz także: Facebook powie Wam, że macie cichego wielbiciela lub wielbicielkę 

Gdzie spotkaliście miłość swojego życia?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet Facebook