12.05.2017 12:28

Oficjalny smartfon „Czarodziejki z Księżyca”

Takiej gratki dla fanów „Czarodziejki z Księżyca” jeszcze nie było – w sprzedaży pojawił się inspirowany serialem smartfon. W komplecie jest także różdżka do selfie.

Oficjalny smartfon „Czarodziejki z Księżyca”
foto: zrzut ekranu

Takie telefony kupuje się raczej sercem, niż rozumem, fani „Sailor Moon” nie będą jednak rozczarowani. Ubrany w różowa obudowę smartfon to specjalna edycja modelu Meitu M8, który sam w sobie jest całkiem interesujący.

Za ekranem 5,2 cala, pracującym w rozdzielczości 1920x1080 punktów, znajduje się 10-rdzeniowy procesor MediaTek Helio X20, pracujący z zegarem 2,1 GHz. Telefon jest ponadto wyposażony w 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci na pliki.

foto: materiały prasowe

Co jednak najważniejsze – w kolorystyce i stylistyce obudowy udało się oddać ducha mangi i anime, które dochowało się w naszym kraju całkiem sporej liczby fanek i fanów.

Meitu podkreśla, że działa w porozumieniu z twórcami „Czarodziejki z Księżyca”, a okejkę projektowi dała sama Naoko Takeuchi -twórczyni „Sailor Moon”.

Meitu specjalizuje się w robieniu sprzętu i aplikacji do selfie – nie inaczej jest w przypadku tego czarodziejskiego modelu. Przedni aparat wyposażony jest nawet w układ stabilizacji optycznej, tak by zapewnić jak najwyższą jakość robionych autoportretów. Oprogramowanie stworzone przez Chińczyków automatycznie podkręci nieco urodę użytkownika.

foto: materiały prasowe

Genialnym dodatkiem do telefonu jest znana z „Czarodziejki z Księżyca” różdżka, która tym razem pełni nieco mniej magiczną rolę kijka selfie.

Smartfon „Sailor Moon” został wyprodukowany w limitowanej licznie 10 000 egzemplarzy. Cena za sztukę została wyznaczona na około 420 dolarów – o 50 więcej, niż trzeba zapłacić za Meitu M8 w podstawowej wersji wyglądu.

Która z postaci z "Czarodziejki z Księżyca" jest waszą ukochaną?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile