03.08.2017 10:38

Pobierz aplikację Przystanek Woodstock 2017

Najpiękniejszemu festiwalowi świata towarzyszy „najładniejsza i najbardziej zaawansowana aplikacja, jaką widział świat”. Dzięki niej dowiedzieć się o Przystanku Woodstock wszystko – i to na żywo.

Pobierz aplikację Przystanek Woodstock 2017
foto: materiały prasowe

Informacje z Przystanku Woodstock znajdziecie także na Antyradio.pl - w Kostrzynie nad Odrą możecie spotkać naszą redakcję i dać sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie - publikujemy je w galerii.

Na stepach szerokich, po których przelewają się setki tysięcy miłośników muzyki, nawet weterani Przystanku Woodstock mogą się czasami zagubić - szczególnie, jeśli będą znajdować się pod wpływem uroków chwili. Impreza oferuje ogrom atrakcji, spamiętanie ich wszystkich wraz z lokalizacjami oraz czasem odbywania się jest fizyczną niemożliwością – a czasem przecież rozkład jazdy zmienia się z różnych powodów.

Nowa wersja oficjalnej aplikacji Przystanku Woodstock pomoże trafić na wydarzenia, które wzbudziły nasze zainteresowanie. Za pomocą smartfona można nie tylko sprawdzić harmonogram wszystkich koncertów, spotkań i innych atrakcji, lecz także ustawić przypomnienia o wybranych z nich – aplikacja wyśle nam przypomnienie, że zbliża się jej początek.

foto: zrzut ekranu

Aplikacja Przystanku Woodstock 2017 pomoże trafić nie tylko na koncerty, lecz także – co może nawet przydatniejsze – wrócić z nich na nocleg. Wystarczy uruchomić program w obozowisku i wirtualnie „rozstawić namiot”, a nawigacja pokieruje nas wśród pewnym (na ile będzie to możliwe) krokiem wprost w kojące objęcia śpiwora.

foto: zrzut ekranu

W aplikacji zawarty jest także kompletny informator dotyczący między innymi dojazdu na imprezę, robienia podczas festiwalu zakupów, a nawet poradnik sugerujący co powinno znaleźć się w festiwalowej wyprawce.

foto: zrzut ekranu
"

Wujek Dobra Rada przedstawia Woodstock
10 złotych rad przydatnych przed i w trakcie festiwalu.
Spisane, aby wszystkim bawiło się lepiej.
Czytajcie, zapamiętajcie i drogim znajomym powtórzcie. "

  • #1 Ściągasz oficjalną apkę woodstockową
  • #2 Widzisz co, kiedy, gdzie i na której scenie
  • #3 Wiesz wszystko – o dojeździe, o pierwszej pomocy, no wszystko
  • #4 Wyświetlasz mapę festiwalu i sobie patrzysz
  • #5 Jak się zgubisz, to Cię znajdzie. I drogę do namiotu pokaże
  • #6 Zmiany, aktualności i inne takie dostarczymy do Ciebie w trybie bezzwłocznym
  • #7 Masz to przez WiFi, 3G, Edge, LTE.8 Nie masz neta? No ale apka działa i tak, luz
  • #9 Bez Ciebie nie gramy!
  • #10 Miało być 10 to jest 10

Aplikacja Przystanku Woodstock dostępna jest za darmo w sklepie Google Play oraz w App Store.

Jak się bawicie na Przystanku Woodstock?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Aplikacja dnia #Mobile