23.08.2017 11:28

Polska apka do chwalenia się zdjęciami nienarodzonych dzieci

Zdobywająca popularność polska aplikacja Belly Scan pozwala chwalić się w sieci zdjęciami dzieci, zanim jeszcze się urodzą – program umieszcza obrazy USG w łonach mam.

Polska apka do chwalenia się zdjęciami nienarodzonych dzieci
foto: materiały prasowe

Dzięki programowi można nałożyć wizerunek ze zdjęcia USG na prawdziwą fotkę ciężarnej – aplikacja robi to w taki sposób, żeby dziecko znajdowało się na wizualizacji w dokładne w tym miejscu, w którym znajduje się wewnątrz ciała.

Twórcy aplikacji przekonują, że korzystanie z Belly Scan to znakomity sposób na podzielenie się ze światem wiadomością o macierzyństwie oraz na zachowaniem wspomnień z nienarodzonym jeszcze dzieckiem na przyszłość.

Jak się okazało, podobnie myślą użytkownicy – w zaledwie kilka dni po premierze aplikacja Belly Scan zyskała miano najbardziej zyskującej na popularności w sklepie Google Play oraz została sklasyfikowana na 5. Miejscu pod względem liczby pobrań w App Store.

Program jest darmowy – jeśli jednak mamy chciałyby wzbogać fotki z USG w brzuchu o naklejki i komentarze (także po polsku), trzeba wykupić opcję Premium kosztującą 4,99 zł.

Przykładowe zdjęcia wygląda tak:

foto: materiały prasowe

Spodziewanie się dziecka jest według autorów Belly Scan najlepszym czasem w życiu – dzięki programowi można celebrować te chwile w nowy i ciekawy sposób. Korzystanie z naklejek ma sprawić, że uzyskiwane kolaże nie będą monotonne – twórcy programu chwalą się, że przygotowali opcje na wiele etapów ciąży.

Belly Scan ma sprawdzić się także już po narodzinach – aplikacja może służyć do utrwalania i komentowania pierwszych miesięcy życia dziecka.

Program można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store.

Dodalibyście takie zdjęcia do rodzinnego albumu?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile Aplikacja dnia