01.02.2018 11:50

Polska aplikacja „randkowa” do przygodnego seksu podczas podróży

Erotrip pomoże zaplanować podróże pod zupełnie nowym kątem – informacje o trasie przejazdu będą widoczne dla lokalnych użytkowniczek lub użytkowników gustujących w przygodnym seksie bez zobowiązań.

Polska aplikacja „randkowa” do przygodnego seksu podczas podróży
foto: zrzut ekranu

Nazwa aplikacji nie jest jeszcze ostatecznie zatwierdzona, a sam program nie został jeszcze opublikowany w sklepie Google ani Apple, ale nowy pomysł na randki dla dorosłych zdążył już rozgrzać internet.

Część dyskutantów podziela opinię autora apki i uważa, że Erotrip zagospodaruje poważną niszę randkową, pozwalając umawiać się podczas wojaży ze zminimalizowanym ryzykiem, że w trakcie zapoznawania spotka się przez przypadek osobę, którą się zna.

Przeciwnicy pomysłu pomstują oczywiście na czasy i obyczaje i ostrzegają, że aplikacja może być puszką Pandory jeśli chodzi o zapewnienie prywatności użytkownikom – szczególnie, jeśli dojdzie do wycieku danych. Przykłady pokazują, że może się to źle skończyć dla korzystających z usług – w Polsce na przykład hakerzy wykradli dane i zdjęcia z portalu erotycznego i zażądali miliona złotych okupu za wstrzymanie się od ich opublikowania.

Wolna miłość, szybki seks

Erotrip ma być połączenie, Badoo z BlaBlaCarem dla dorosłych – tak przynajmniej opisywał aplikację w początkowej fazie jej powstawania jej autor.

Przewidziano dwa główne tryby działania – publikowanie trasy przejazdu, która będzie widoczna dla osób znajdujących się w punkcie docelowym i miejscowościach tranzytowych. To opcja dla osób, które planują z wyprzedzeniem.

Dla jeżdżących na spontanie przewidziano możliwość publikowania ogłoszeń o dostępności w danej okolicy – mają one być widoczne przez 24 godziny.

Premiera aplikacja zapowiedziana jest na przełom lutego i marca 2018 roku. Szczegółów dotyczących kosztów korzystania z programu jeszcze nie podano.

Technologia i seks będą się ze sobą coraz częściej spotykać, i to w obszarach, w których ciężko było się tego spodziewać - powstała na przykład aplikacja, w której można dać komuś pozwolenie na współżycie. Ma to zabezpieczać przed ewentualnymi oskarżeniami o gwałt.

Umawiacie się na randki przez internet?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile