07.02.2019 13:20

Powstał Tinder do szukania miłości zwierząt

Stosunki damsko-męskie (choć w dzisiejszych czasach powinno raczej dla bezpieczeństwa mówić się o stosunkach międzyludzkich) są skomplikowane, a miłość nie zawsze zwycięża. Osoby szukające bezwarunkowego uczucia mogą je w prosty sposób zdobyć używając aplikacji GetPet.

GetPet
foto: materiały prasowe

Tinder stał się aplikacją wyboru dla osób, które lubią szukać miłości swojego życia na każdy wieczór z osobna. Program zrewolucjonizował sposób, w jaki oznajmia się swoje oceny co do prezentowanych kandydatów na wspólne spędzenie wycinka życia – wystarczy przesunąć go palcem w lewo lub w prawo i wszystko staje się jasne.

Z tego pomysłu korzystają już twórcy gier – można na przykład przeżyć osobistą walkę w „Grze o tron”, życiem lub śmiercią zawiadując ruchami palca.

Sprawdzona idea szukania miłości została wykorzystana przez twórców aplikacji, którzy obiecują możliwość znalezienia prawdziwej bezgranicznej miłości wśród naszych braci mniejszych.

Bimber – Tinder z polską duszą
Bimber – Tinder z polską duszą
Przeczytaj także Bimber – Tinder z polską duszą

GetPet – Tinder do szukania psów i kotów

Na genialny pomysł użycia formuły Tindera do znajdywania prawdziwej miłości wpadli programiści na Litwie – program GetPet pozwala przeglądać psiaki (a w przyszłości także koty) czekające na adopcję w schronisku.

Czworonogi czekające na okazję obdarowania swoich opiekunów miłością prezentują swoje wdzięki na zdjęciach i są oceniane dokładnie tak samo, jak w Tinderze – przesuwając fotki w lewo lub w prawo.

getpet_02

Zobacz także: >> Tinder pozwoli zaczynać rozmowy tylko kobietom <<

Jeśli z miejsca pojawi się nić sympatii i zainteresowania, użytkownik może skontaktować się ze schroniskiem, zaprezentować swoją kandydaturę i poprosić o łapę wybranka wybierając się na monitorowaną randkę.

Aplikacja cieszy się u naszych sąsiadów coraz większą popularnością – to może być znak, że podobny program powstanie szybko także w Polsce.

Przygarnęlibyście zwierzaka ze schroniska?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile