10.09.2018 13:42

Who Does – aplikacja do unikania obowiązków domowych za pomocą gry w butelkę

Jeśli miewacie problemy ze sprawiedliwym podzieleniem obowiązków w domu, powstała właśnie aplikacja, która będzie dla Wad wybawienie. Who Does pozwala bowiem rozstrzygnąć kompetencyjny spór wirtualną grą w butelkę.

aplikacja Who Does
foto: kadr z wideo

Życie nie jest sprawiedliwe – takie przeświadczenie miewała zapewne każda osoba, która czuła się niesprawiedliwe i nieproporcjonalnie angażowana w wykonywanie obowiązków domowych. Zmywanie naczyń, odkurzanie, wynoszenie śmieci, wychodzenie z psem na spacer – w domowych pieleszach do zrobienia jest naprawdę dużo.

Można oczywiście postawić na egalitaryzm i podzielić się obowiązkami po równo. Można także podzielić je według predyspozycji i chęci, tak by każdy mógł wnosić aportem do domowego ogniska pracę, która przynajmniej w teorii może sprawiać mu satysfakcję.

Można także zdać się na łut szczęścia i o to, kto będzie zajmował się daną czynnością po prostu zagrać. Taką możliwość daje aplikacja Who Does, która reklamuje się jako sposób na uniknięcie pracy.

Who Does pozwala zagrać o to, kto nie będzie pracować w domu

"

Who Does to aplikacja, pozwalająca w zabawny sposób wywinąć się z domowych obowiązków jak zmywanie naczyń czy odkurzanie, wyłoni z grona znajomych szczęśliwca który musi postawić kolejkę ulubionego napoju czy wskaże rodzica przebierającego pełnego pampersa. To jakie zadanie ma wykonać osoba która przegra rozgrywkę ogranicza tylko Wasza wyobraźnia! "

Sposobów na wyłonienie (nie)szczęśliwca delegowanego do wykonania danego zadania jest kilka – można zaproponować dyscyplinę, w której czujemy się mocno, bądź też tez zdać na losową łaskę gry w butelkę.

O tym, kto będzie wykonywał daną czynność może zadecydować gra zręcznościowa (na przykład przekłuwanie balonów na czas), logiczna (odnajdywanie identycznych symboli) lub uśmiech (albo grymas) losu – oprócz gry w butelkę do tej kategorii zalicza się także zawody odkrywania pól z nadzieją, że nie trafi się na bombę.

Aplikacja Who Does dostępna jest za darmo w sklepie Google Play – autorzy przewidzieli możliwość płatności w programie.

A Wy robicie coś w domu?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile