26.07.2017 11:38

Wyprzedaż tanich smartfonów z Biedronki

Sieć sklepów przyzwyczaiła już do oferowana tanich smartfonów – teraz okazało się, że nawet te niskie ceny można jeszcze obniżyć o znaczącą kwotę.

Wyprzedaż tanich smartfonów z Biedronki
foto: materiały prasowe

Tania elektronika w Biedronce pojawia się regularnie, a w ofercie można znaleźć naprawdę ciekawe perełki.

Dotyczy to nie tylko smartfonów, lecz także komputerów, a nawet gier – za 599 zł można kupić smukły jak MacBook Air laptop Kiano SlimNote 14.2, który tak naprawdę ma tylko jedną wadę, bywalcy sklepów mogli również upolować hity znajdujące się na liście niemal 100 gier, które kosztowały maksymalnie 19,99 zł.

27 lipca 2017 zaczyna się Biedronce wyprzedaż smartfonów, prowadzona pod hasłem „Szkolne przygotowania” – modele, które do tej pory dostępne były za 199 lub 299 zł, potanieją o dobre 50 zł.

Za 249 zł możemy kupić myPhone Q-Smart Black Edition, który nie dość że jest czarny, to jeszcze metalowy – z takiego materiału została wykonana obudowa.

Telefon ma całkiem sporo plusów (i to nie tylko w swojej kategorii cenowej), z powodu ograniczeń budżetowych ma jednak także wady, które mogą uprzykrzyć jego codzienne użytkowanie – o wszystkich napisaliśmy, dzieląc się naszą opinią o myPhone Q-Smart Black Edition.

fot. zrzut ekranu

Ze 199 do 149 zł spada cena myPhone C-Smart Pix – mimo tego, nad zakupem tego akurat modelu warto się przez chwilę zastanowić, żeby nie przeżyć rozczarowania. Z jednej strony otrzymujemy bowiem kompaktowy smartfon z Androidem (i to za cenę będącą niemal połową kwoty, jaką trzeba zapłacić za odświeżoną Nokię 3310), z drugiej zaś trzeba być gotowym na całkiem sporo wyrzeczeń.

O tym, czego można spodziewać się po myPhone C-Smart Pix, pisaliśmy tutaj.

Trzecim modelem telefonu, który będzie można kupić taniej, jest myPhone Flip 3 – klasyczny telefon z klapką. Staniał on o 30 zł o można go kupić za 99 zł – zaledwie 50 zł taniej, niż smartfona myPhone C-Smart Pix.

Który z telefonów z wyprzedaży Cie zainteresował?

Elektronika i sprzęt domowy

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Mobile