01.03.2016 16:01

TOP 10 wyobrażeń fanów o iPhone 7

Następna generacja smartfonów iPhone zostanie pokazana przez Apple pod koniec 2016 roku. Nie przeszkadza to jednak fanom marki w snuciu marzeń na temat rewolucyjnych – i niemożliwych do zrealizowania – rozwiązań technologicznych, które miałyby zostać zastosowane w przyszłym telefonie.

TOP 10 wyobrażeń fanów o iPhone 7
foto: kadr z wideo

5. Projektor jest passé – myślmy inaczej!

Wbudowany projektor ma już Lenovo w tablecie Yoga – Apple nie może być postrzegane na tym samym poziomie, co chiński producent. Prawdziwą innowacją jest wyświetlanie holograficzne!

Obraz w przestrzeni można wyświetlać na wiele sposobów – może lewitować poziomo nad ekranem lub być postawionym do pionu dla wygody bocznego oglądania. Nawet więcej – skoro nie zależy od wielkości ekranu, można go nawet powiększyć!

4. Podbijam o dwa ekrany i 3D

Nie pędźmy tak z marzeniami – osadźmy je w rzeczywistości i zastanówmy się, do czego te wyimaginowane nowinki mogłyby być przydatne. Dodatkowy ekran, a nawet dwa, to doskonały sposób na zwiększenie produktywności dzięki prawdziwemu multitaskingowi!

Praca z wieloma aplikacjami jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna – trzy ekrany to zupełnie nowy poziom interakcji z telefonami. Na tym torcie brakuje tylko wisienki, a będzie nią oczywiście możliwość holograficznego przedłużenia wyświetlacza i uzyskania efektu 3D.

3. A gdzie prostota?

Chwileczkę, siła Apple nie tkwi przecież w pakowaniu do iPhone’ów fontann i innych wodotrysków – zamiast tego sprzęt ma ujmować czystą i funkcjonalną prostotą. Może więc te wszystkie projektory, hologramy, zakrzywienia nie są potrzebne i wystarczy sam ekran?

I to dosłownie – po co komu obudowa, podzespoły elektroniczne, akumulatory, złącza, podświetlenie – prawdziwie piękno nie musi być praktyczne. No dobrze, na upartego można jednak pomyśleć o hologramach.

2. Rocket Science!

Innowacje to nie ewolucja, tylko rewolucja. Ekrany, projektory – to wszystko już było. Apple musi pokazać w iPhone 7 coś, co potwierdzi technologiczną hegemonię, co będzie szczytem zdobyczy technicznych, coś po prostu nie z tej Ziemi…

Rakiety! Dlaczego iPhone 7 nie miałby latać? Albo przynajmniej ratować się przed upadkiem za pomocą dysz wydmuchujących sprężony gaz? Tego jeszcze na pewno nikt nie wymyśli przed Apple – trzeba tylko zadbać o patent!

1. Nowa twarz dla iPhone’a!

Największa zmiana wyglądzie i działaniu iPhone’a od czasu zaprezentowania iPhone’a stała się faktem – o czym z odpowiednią pobożnością opowiedzą z chęcią nie do końca poważni pracownicy Apple.

Nowy iPhone 7 jest 4,5 razy większy, ale przy tym cztery razy lżejszy od smartfona Apple poprzedniej generacji. Zapomnijmy o wodoodporności – ten model pływa! Do tego, dzięki słusznym rozmiarom, może służyć jako kij baseballowy – oczywiście, do samoobrony.

Jaką nową funkcję Wy widzielibyście w iPhone 7 - taką, której Apple nie musiałoby się wstydzić?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: #Apple #TOP