1. zwiastun „Blade Runner 2049” już w sieci

Kamil Dachnij
08.05.2017 18:38
1. zwiastun „Blade Runner 2049” już w sieci Fot. Kadr z video

Kontynuacja kultowego filmu Ridleya Scotta z 1982 roku w nowym zwiastunie z Ryanem Goslingiem w roli głównej. Zobaczcie trailer „Blade Runner 2049”.

Mieliśmy już dłuższą zapowiedź sequela do „Blade Runnera” i na początku maja 2017 pojawiła się kolejna, ale wreszcie nadszedł czas na oficjalny zwiastun. Wszystkie materiały, jakie do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć udowadniały, że kontynuacja będzie niemniej od filmu sir Ridleya Scotta z 1982 roku wystylizowana i zachwycająca, jeśli chodzi o wygląd futurystycznego Los Angeles. Dobitnie potwierdza to także pierwszy trailer. Zobaczcie wideo:

Fabuła ma miejsce 30 lat po wydarzeniach z pierwszego „Blade Runnera”. Oficer K - w tej roli Ryan Gosling - natrafia na sekret, który może pogrążyć resztki społeczeństwa w totalnym chaosie. Z tego powodu postanawia odszukać Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, po którym wieść zaginęła trzy dekady temu.  

Reżyserem filmu jest wysoko ceniony w Hollywood Denis Villeneuve, a scenarzystami są Hampton Fancher oraz Michael Green. Przed twórcą „Sicario” nie lada wyzwanie – oryginał Scotta jest uznawany za arcydzieło science fiction. Dave Bautista, grający tajemniczą postać w filmie, jest jednak pewny, że reżyser poradzi sobie bez problemu:

Choć przychodzi mi to mówić z pewnym żalem, to jednak uważam, że będzie to lepszy film niż oryginał. Ma lepszy scenariusz, jest głębszy, z lepszą historią. Jest lepiej opowiedziany i odpowiada na wiele pytań.

Poza Fordem, Goslingiem oraz Bautistą, w obsadzie znajdziemy również Robin Wright, Jareda Leto, Anę de Armas i Edwarda Jamesa Olmosa. Film polską premierę będzie miał 6 października 2017 roku. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.