10-letni syn Bena Afflecka uderzył Lamborghini w zaparkowane BMW

28.06.2022 15:57
10-letni syn Bena Afflecka uderzył Lamborghini w zaparkowane BMW Fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Ech, a mógł po prostu spaść z rowerka i zedrzeć sobie kolano...

10-letni syn Bena Afflecka rozbił Lamborghini

10-letni synek Bena Afflecka i Jennifer Garner (ich najmłodsze dziecko) ostatnio sprawił swojemu ojcu niemałe kłopoty, kiedy to wsiadł za kółko drogiego lamborghini, a następnie włączył bieg wsteczny. Niestety, to oznaczało, że samochód automatycznie się cofnął i stuknął w zaparkowane obok bmw.

Polecamy

Wszystko odbyło się w okolicy luksusowej wypożyczalni samochodów 777 Exotics w Los Angeles. Białe bmw i żółte (oczywiście) lambo żyją i mają sie dobrze, a całość skończyła się w miarę polubownie - a przynajmniej tak donosi TMZ.

To właśnie ten plotkarski portal dotarł jako pierwszy do tych informacji, a przy okazji pokazał zdjęcia z incydentu na swoich łamach. Affleckom towarzyszyła partnerka starszego z nich, Jennifer Lopez - ta pisała na telefonie, a następnie pocieszała Sama Garnera Afflecka, podczas kiedy ojciec gadał z szefami 777. Zdjęcia znajdziecie w załączniku poniżej:

Polecamy

Affleck opowiedział w rozmowie z Enterainment Tonight, że wszystko się rozeszło po kościach. Rzecznik 777 Exotics poinformował TMZ, że żaden samochód nie został "poważnie" uszkodzony, więc o sprawie wszyscy szybko zapomną. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.