15 polskich aktorów, którzy zagrali w zagranicznych filmach

Sergiusz Kurczuk
07.09.2017 14:41
15 polskich aktorów, którzy zagrali w zagranicznych filmach Fot. kadry z filmów

Chociaż polscy aktorzy nie mają się czego wstydzić, jeśli chodzi o warsztat, rzadko pojawiają się w zagranicznych produkcjach. Jeśli już im się uda (i nikt ich nie wytnie), to zazwyczaj grają... Rosjan. Są jednak pewne wyjątki. Oto 15 aktorów, którzy wystąpili w zagranicznych produkcjach. 

Hollywood to marzenia każdego aktora. Polskie gwiazdy czasem mają okazję, żeby wyrwać się i skąpać w blasku sławy filmowców z innych części świata. Czasem zdarza się, że zagraniczni twórcy przyjeżdżają kręcić swoje dzieła do nas. Tak czy siak, istnieje kilku rodzimych artystów, którzy mieli okazje zaprezentować swój talent światu. Nie zawsze im to wychodziło, co niekoniecznie wynikało z braku umiejętności aktorskich. Niestety z polskimi aktorami jest ten problem, że jak już wystąpią w zagranicznym filmie, to zazwyczaj grają... Rosjan.

Stworzyliśmy już listę polskich miast, które zagrały w zagranicznych filmach. Czas na gwiazdy kina i telewizji. Postanowiliśmy przygotować zestawienie, w którym prezentujemy, jak polscy aktorzy radzą sobie w zagranicznych produkcjach. Wybraliśmy 15 zróżnicowanych przykładów. Nie zawsze jest kolorowo, czasem żenująco, ale w większości przypadków nie mamy się czego wstydzić. Może żadna z naszych gwiazd nie zwojowała świata, ale wszystko przed nami. W końcu Polak potrafi... 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.