"365 dni" to za mało. Twórcy erotyka zabierają nas teraz na Hel w zwiastunie "Heaven in Hell"

06.12.2022 11:14
"365 dni" to za mało. Twórcy erotyka zabierają nas teraz na Hel w zwiastunie "Heaven in Hell" Fot. materiały prasowe/Monolith

Mamy nadzieję, że wszystkie osoby zatrudnione przy tym projekcie otrzymały miliony monet, bo granie w takim paździerzu za półdarmo powinno być karane więzieniem.

Heaven in Hell, czyli 365 dni w bardziej swojskim klimacie

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu "Heaven in Hell", czyli nowego dzieła w reżyserii Tomasza Mandesa, producenta i współreżysera hitu "365 dni". Możecie się powoli domyślać, co tu jest grane...

Polecamy

Dystrybutorzy filmu stawiają w pierwszym opisie fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej sfery uczuciowej:

Czy dojrzałej kobiecie wolno się szaleńczo zakochać i rzucić w wir namiętności? Czy atrakcyjny facet, o którym marzą dziewczyny, może wybrać starszą partnerkę, dając jej czułość i bliskość, za którymi ona tak bardzo tęskni?

W "Heaven in Hell" Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On - przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans (na Helu - tu warto dodać, bo przecież film nazywa się "Heaven in Hell", więc tytuł ma piękne podwójne znaczenie).

Polecamy

Oboje zaczynają się zastanawiać, czy to jest faktycznie coś, czego chcą - ta tęskni za szaleństwem młodzieńczych lat, a ten stwierdza, że może czas się ustatkować i znaleźć dla siebie rutynę. Łączy ich jednak to, że "oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze". Czy więc "odważą się skoczyć w nieznane?".

Brzmi całkiem sympatycznie - zwłaszcza jak potem wjeżdża zwiastun i złote teksty pokroju: "Pier*olisz mi matkę?" i "Może wolisz młodszy model?". 

Dobra, chyba wystarczy tej gry wstępnej. Czas na danie główne - oto zapowiedź "Heaven in Hell":

W pozostałych rolach pojawią się m.in. Sebastian Fabijański, Katarzyna Sawczuk i Janusz Chabior. Produkcja "Heaven in Hell" będzie dostępna w kinach na Walentynki 2023.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.